به نظر می‌رسد که Samsung galexy fold 2 قلم S را پشتیبانی می‌کند

اخبار ، موبایل و تبلت ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۱
شایعاتی وجود دارند که گزارش می‌کنند، سامسونگ قرار است تا دو سری Galaxy S و Galaxy note را با هم ادغام کرده و سری Galay fold را به عنوان پرچمدار محدوده آزمایشی سامسونگ در پاییز بوجود آورد.

برای نهایی شدن این ایده، این تلفن‌همراه باید ویژگی‌های زیادی را در خود جای دهد و این مسئله شامل پشتیبانی از قلم S سامسونگ نیز می‌شود. پیشتر گزارش شده بود که هوآوی نیز در تلاش است تا پشتیبانی قلم را به Mate X خود اضافه کند.
اکنون پتنت جدیدی ارائه شده که نشان می‌دهد سامسونگ در تلاش است تا این پشتیبانی را انجام دهد. پتنت آوریل ۲۰۱۹ که در USPTO ثبت شده. دارای یک قابلیت به‌روزشده Samsung Galaxy Fold است که می‌تواند هم به سمت داخل و هم به سمت خارج، تا شود.
این پتنت نشان می‌دهد هنگامی که صفحه نمایش مقداری تا شده است نیز روش دقیقی برای شناسایی قلم S وجود دارد. این قابلیت برای کشیدن آیتم ها از یک نیمه صفحه نمایش به نیمه دیگر و نوشتن با دقت بالا بر روی خط تا شده بسیار کاربردی است.
انتظار می‌رود که نسل دوم  Samsung Galaxy Fold با صفحه نمایش بزرگ‌تر از  ۸ اینچ و محلی برای قرارگیری قلم S، طی اعلامیه‌ای در کنگره جهانی تلفن همراه ۲۰۲۰ به بازار بیاید.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید