افشای مشخصات اپلیکیشن اختصاصی ردیاب خواب برای اپل‌واچ

افشای مشخصات اپلیکیشن اختصاصی ردیاب خواب برای اپل‌واچ

از همان زمانی که کمپانی اپل، اپل‌واچ‌های خود را معرفی کرد از آن‌ها با نام ردیاب سلامتی و تناسب اندام یاد کرد. اما هنوز اپل‌واچ‌ها نمی‌توانند یک کار را انجام دهند، اینکه خواب کاربر را ردیابی کنند. اکنون اگر بخواهید خواب خود را ردیابی کنید، باید یک اپلیکیشن شخص ثالث بر روی گجت خود نصب کنید تا بتواند این فرآیند را اجرا نماید. این موضوع ممکن است به زودی تغییر کند. اکنون پیشنهاد می‌کنیم که به لیست اپلیکیشن‌های App Store مراجعه کنید و به دنبال اپلیکیشن ردیاب خواب به نام Sleep برای اپل‌واچ خود بگردید.

افشای مشخصات اپلیکیشن اختصاصی ردیاب خواب برای اپل‌واچ

بر اساس توضیحات کوتاهی که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، گویا شما می‌توانید زمان خواب و بیداری خود را در این اپلیکیشن تنظیم کنید؛ مشابه قابلیتی که در برنامه‌ی Clock گوشی‌های آیفون مشاهده کرده‌اید. اما گویا اپلیکیشن Sleep اکنون پا را فراتر گذاشته و بر اساس الگوهای مختلف، خواب کاربر را ردیابی می‌کند تا در زمان مطلوب، پیش از زمان تعیین شده جهت بیدار شدن کاربر، وی را به آرامی از خواب بیدار کند، همانند کاری که سایر اپلیکیشن‌ها انجام می‌دهند.

شایعه شده است که سال‌ها پیش کمپانی اپل قصد داشته تا سیستم ردیابی خواب را برای کاربران ارائه نماید و حتی در سال ۲۰۱۷ میلادی نیز یک سخت افزار ردیابی خواب با همکاری کمپانی Beddit طراحی نموده است. سخت‌افزار Beddit مشابه Beats عمل کرده و می‌توانست یک برند تجاری را زنده نگه دارد. حتی این کمپانی در دسامبر سال ۲۰۱۸ میلادی یک ردیاب خواب جدید معرفی کرد.

در اوایل ماه سپتامبر سال جاری بر اساس خبرهای منتشر شده در سایت‌های نزدیک به اپل، در خبرها به این موضوع اشاره کردیم که به احتمال در نسل جدید اپل‌واچ‌ها سیستم ردیابی خواب نیز فعال خواهد شد. این قابلیت احتمالا با نام “Time in Bed tracking” منتشر شده و میزان کیفیت خواب شما را بررسی خواهد کرد. این فرآیند توسط سنسورهای تعبیه شده در داخل این ساعت هوشمند جمع‌آوری خواهد شد. البته لازم به ذکر است که در رویداد سپتامبر ۲۰۱۹ از این قابلیت حرفی به میان نیامد اما بر اساس شواهد موجود گویا این کمپانی قصد دارد در بروزرسانی جدید watchOS از این اپلیکیشن رونمایی به عمل آورد.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید