حالت تاریک اینستاگرام برای iOS 13 منتشر شد

  • توسط مهرداد میرشاهی
  • ۱۶/۰۷/۱۳۹۸
  • ۰

اینستاگرام اپلیکیشن آیفون خود را برای بهره‌وری از حالت تاریک در سیستم عامل iOS 13 به‌روزرسانی کرد تا کسانی که با مشاهد فید اصلی و استوری‌های کاربران در قالب پوسته روشن و سفید اینستاگرام مشکل دارند، از این قابلیت بهره‌مند شوند.

اگرچه این حالت از زیبایی خاصی برخوردار است و اصلاً چشم‌ها را اذیت نمی‌کند، اما متاسفانه امکان روشن و خاموش کردن حالت تاریک در اپلیکیشن اینستاگرام، به صورت مستقیم مهیا نیست و برای این منظور باید از تنظیمات خود آیفون استفاده کنید. این روز‌ها توسعه‌دهندگان زیادی، حالت تاریک یا Dark Mode را به اپلیکیشن‌های iOS 13 خود اضافه می‌کنند و انتظار می‌رود که در آینده، امکان روشن و خاموش کردن این قابلیت به صورت مستقیم از طریق خود برنامه مهیا گردد.

در حال حاضر وجود گزینه‌های بصری متعدد در اپلیکیشن‌های مختلف، ویژگی جذاب و کاربردی محسوب می‌شود که اینستاگرام نیز به خوبی از اهمیت آن آگاه است و این تجربه را در دسترس کاربران iOSای خود قرار داده است. افرادی که علاقه‌مند به استفاده از حالت تاریک اینستاگرام برروی دستگاه‌های مبتنی بر iOS 13 هستند، می‌توانند به‌روزرسانی جدید این برنامه را از فروشگاه اپ استور دریافت کنند.

قبلی «
بعدی »

طراح وب، نویسنده و علاقه‌مند به سینما و بازی‌های ویدئویی.

  • instagram

پاسخی بگذارید

آخرین اخبار

یادگیری و آموزش

بازی و اپلیکیشن

تلگرام تکفارس