توییتر اپلیکیشن جدید خود برای مک کاتالینا را منتشر کرد

تاریخ پر فراز و نشیب توییتر در سیستم‌عامل مک، با انتشار یک اپلیکیشن جدید وارد عصری تازه شد. اپلیکیشن Twitter در حال حاضر در فروشگاه Mac App Store موجود است، اما تنها برای کاربرانی که نسخه جدید macOS یعنی Catalina را اجرا می‌کنند.

این امر به این دلیل است که این برنامه از چارچوب این سیستم‌عامل یعنی Catalyst استفاده می‌کند. این مهم به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا برنامه‌های آیپد را با صرف وقت کم‌تری نسبت به گذشته، به مک وارد نمایند. توییتر اعلام کرد که از Catalyst پشتیبانی کرده است، هر چند که شرکت‌های دیگر مانند نت‌فلیکس کم‌تر مشتاق این کار بوده‌اند. تا به حال این اپلیکیشن مهم‌ترین برنامه کاتالیست‌محور بوده است.

در مورد توییتر، این اپلیکیشن جدید در واقع یک برنامه مبتنی بر Mac نیست، بلکه پورت مستقیم یک برنامه کاربردی آیپد است که این بار در فضای ویندوزی اجرا می‌شود. رابط کاربری این اپلیکیشن به‌طور کلی متفاوت است. به هر حال، این اپلیکیشن احساس بومی بودن را به کاربران القا نمی‌کند. این برنامه در حالت تمام‌صفحه کاملاً مضحک به نظر می‌رسد (همان‌طور که بر روی آیپد نیز بدین‌شیوه است) و نوار ابزار مختص مک، دارای تضادهای بصری با خود سایت توییتر است.

این اپلیکیشن جدید اکنون منتشر شده است. شاید حتی با وجود اپلیکیشن‌های جدید برای سیستم‌عامل مک کاتالینا، نخواهید که تا هنگام مطمئن شدن از آسیب ندیدن اپلیکیشن‌ها، سیستم‌عامل خود را بروزرسانی نمایید.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید