کاربران اسنپ‌چت اکنون می‌توانند در سیستم‌عامل iOS به اشتراک محتوای Reddit بپردازند

Reddit به‌تازگی اعلام کرده‌ است که از ۲۲ مهر (۱۴ اکتبر)، کاربران اسنپ‌چت قادر خواهند بود تا پست‌های Reddit موردعلاقه خود را مستقیماً از طریق اپلیکیشن iOS این شبکه اجتماعی به اشتراک بگذارند. یک به‌روزرسانی جدید برای اپلیکیشن Reddit، این گزینه را جهت به اشتراک گذاشتن پست‌ها در اسنپ‌چت از طریق آیکون share، اضافه کرده‌ است.

از سوی دیگر، کاربران اسنپ‌چت محتوای Reddit منحصربه‌فردی را در چت‌ها و استوری‌های خود مشاهده خواهند نمود. این مهم به لطف یک برچسب جدید که به‌طور خاص جهت یکپارچه‌سازی طراحی‌شده و همچنین شامل لوگوی Reddit و اطلاعات منبع می‌شود، صورت می‌گیرد.

در صورت نصب اپلیکیشن موبایلی Reddit، کاربران می‌توانند به‌سادگی با استفاده از اپلیکیشن اسنپ‌چت، منبع مطلب موردنظر را در اپلیکیشن موبایلی Reddit مشاهده کنند. بااین‌حال، آن‌هایی که برنامه کاربردی Reddit را در گوشی خود نصب نکرده‌اند، در هنگام حرکت به سمت منبع موردنظر در Reddit، به فروشگاه App Store منتقل خواهند شد.

در ابتدای کار، این ادغام به کاربران Reddit اجازه می‌دهد تا پست‌های متنی، پیوند و تصاویر را در سیستم‌عامل iOS به اشتراک بگذارند. Reddit در یک پست وبلاگی تأیید کرد که این ویژگی به‌زودی در اندروید نیز در دسترس قرار خواهد گرفت. همچنین شایان‌ ذکر است که محتوای قابل اشتراک به مطالب مربوط به جوامع Safe for Work و آن گروه‌هایی که از وضعیت مناسبی برخوردار هستند، محدود شده است.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ، ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید