کاربران آیفون ۱۱ از نمایشگر این گوشی هوشمند شکایت دارند

کاربران آیفون 11 از نمایشگر این گوشی هوشمند شکایت دارند

همانطور که می‌دانید، کمپانی اپل در ماه گذشته از آیفون ۱۱ در کنار آیفون ۱۱ پرو و ۱۱ پرو مکس رونمایی به عمل آورد. تمامی آیفون‌های جدید از یک سخت‌افزار بسیار پیشرفته و همچنین صفحه‌نمایشی برخوردار هستند که توسط یک شیشه‌ی فوق‌العاده سخت محافظت می‌شود اما اکنون به نظر می‌رشد که سخت‌ترین شیشه‌ی آیفون ۱۱ آنقدرها هم سخت نیست!

بر اساس گزارش‌های منتشر شده در انجمن کمپانی اپل، گویا صفحه‌نمایش آیفون‌های ۱۱ تنها پس از چند روز استفاده از این دستگاه خط و خش برداشته و کاملا مشخص می‌گردد. این موضوع در تاریخ ۲۵ سپتامبر مطرح شد و بیش از ۶۰۰ نفر از کاربران نیز این مسئله‌ را تایید کردند و اکثریت آن‌ها نیز صاحبان جدید آیفون ۱۱ بودند که نمایشگر گوشی آن‌ها خط و خش برداشته است. برخی از کاربران خاطر نشان کرده‌اند که تنها با قرار دادن گوشی در داخل جیب این مسئله به وجود آمده است. این موضوع نشان می‌دهد که صفحه‌نمایش این گوشی هوشمند ضد خش نیست و تنها سخت می‌باشد و در مقابل ضربه می‌تواند مقاومت داشته باشد، پس کاربران باید به صورت ایده‌آل از صفحه‌نمایش این دستگاه در برابر اشیا تیز و برنده محافظت کنند.

متاسفانه این مسئله تنها محدود بر کاربران آیفون ۱۱ نیست، بلکه کاربران آیفون ۱۱ پرو و ۱۱ پرومکس نیز از این موضوع شکایت داشته‌اند. اگر بخواهیم از اپل حمایت کنیم، باید بگوییم که هر سه مدل آیفون ۱۱ تمامی تست‌های JerryRig را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند. همانطور که می‌دانید این تست‌ها نیز هیچ تفاوتی با شرایط عادی و طبیعی ندارد. اما اکنون امیدواریم که کمپانی اپل دلایل قانع کننده‌ای برای این مسئله داشته باشد.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید