چگونه به صورت خودکار تم آیفون را از حالت روشن به تاریک تغییر دهیم

iOS ، چگونه ، یادگیری و آموزش ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰

قابل توجه‌ترین ویژگی جدید iOS 13 ، تم تاریک آن است که رنگ تیره‌ای را در رابط کاربری و بسیاری از برنامه‌ها ترسیم می‌کند. این ویژگی تفاوتی آشکار با صفحه‌های سفید و روشن است که سال‌ها بر iOS حاکم بود و این چیزی است که کاربران مدتها بدنبال آن بودند.

شما می‌توانید هر زمان که بخواهید به صورت دستی از طریق Control Center یا با رفتن به برنامه تنظیمات آن را تغییر دهید اما خوشبختانه اپل راهی را فراهم کرده است تا بسته به زمان روز یا چرخه طلوع و غروب خورشید به طور خودکار بین حالت روشن و تاریک جابجا شوید. به این ترتیب شما می‌توانید در طی روز از حالت روشن و برای راحتی چشم در عصر و شب از حالت تاریک استفاده کنید.

تنظیم تغییرات اتوماتیک کار آسانی است ، اگرچه اپل هنگام نصب iOS 13 یا تنظیم تلفن جدید ، به شما توصیه نمی‌کند که این کار را انجام دهید. در اینجا نحوه تغییر آیفون شما برای تغییر خودکار تم‌ها  آورده شده است:

  • اطمینان حاصل کنید که دستگاه شما iOS 13 یا بالاتر را اجرا کرده است (Settings > General > Software update در iPhone 6S ، iPad Air 2 یا جدیدتر)
  • برنامه Settings را باز کنید و به Display & Brightness بروید
  • تنظیم خودکار را در Appearance تغییر دهید
  • برای تنظیم برنامه زمانبندی ، روی دکمه Options  ضربه بزنید
  • Sunset to Sunrise را انتخاب نمایید تا از موقعیت مکانی تلفن شما استفاده می‌کند و  در هنگام نور خورشید بین حالت روشن و تاریک تغییر نمید. همچنین می‌توانید حالت سفارشی خود را تنظیم کنید

اکنون تلفن شما به طور خودکار ظاهر خود را بر اساس تنظیمات شما یا چرخه‌ روز و شب تغییر می‌دهد.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید