اکنون می‌توانید اشتراک سرویس توییچ را از طریق iOS خریداری نمایید

اخبار ، اینترنت و شبکه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

اکنون می‌توانید با استفاده از دستگاه‌های iOS، اشتراک کانال استریمر موردعلاقه خود را تهیه نمایید، البته به‌شرط آنکه دستگاه iOS داشته باشید و سپس اپلیکیشن Twitch را نیز به‌روزرسانی نمایید. در حقیقت ما در آینده زندگی می‌کنیم.

توییچ این خبر را در سال جاری طی رویداد TwitchCon در سن دیگو اعلام کرد، اما این قابلیت دو روز پیش عرضه شد. این مورد کمی متفاوت‌تر از تجربه اشتراکی شما در این پلتفرم است؛ بله، این قضیه به اپل ربط دارد. دلیل این امر که توییچ پیشنهاد این اشتراک را این‌چنین طولانی نمود، شرکت اپل است که از هرگونه اشتراک و یا فروش رسانه دیجیتالی که در App Store عرضه می‌شود، حدود ۳۰ درصد مبلغ آن را برای خود نگه می‌دارد. بنابراین اغلب شرکت‌ها مانند آمازون؛ که مالک توییچ نیز هست، رسانه‌های خود را از طریق اپلیکیشن‌های iOS به فروش نمی‌رسانند.

برای تهیه اشتراک در iOS، شما باید آنچه را که توییچ iOS Sub Tokens می‌نامد، خریداری نمایید. قیمت این محصول دیجیتال ۵.۹۹ دلار است، یا کمی بیش از ۵ دلاری که باید برای یک اشتراک ۵ دلاری Tier۱ هزینه کنید، و این موضوع نیز به دلیل سهم اپل از خریدهای اپلیکیشنی است. بعدازاین که این ژتون را خریداری کردید، می‌توانید آن را برای اشتراک یک ماهه Tier ۱ مورداستفاده قرار دهید.

شما می‌توانید در یک زمان واحد ۱۲ عدد ژتون را خریداری کنید. البته مشخص نیست که آیا می‌توانید به‌ همراه این ژتون‌ها، Tier 2 و یا ۳ را نیز خریداری کنید؟ اگر این ژتون‌ها نیز همانند پول عادی عمل نمایند، شما قادر به انجام این کار خواهید بود؟ پست وبلاگی توییچ در این زمینه چنین موضوعی را مطرح نکرده است. با این حال، این پلتفرم یک معامله مشتری‌پسند را نیز شروع کرده است؛ اگر شما در این ماه ژتون خریداری کنید، آنگاه می‌توانید دو عدد از آن‌ها را به قیمت ۸.۹۹ تهیه نمایید.

البته کاربران اندرویدی نیز پیش‌تر می‌توانستند اشتراکات موبایلی پلتفرم توییچ را خریداری نمایند، که این نشان از انعطاف اکوسیستم اندروید است.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید