Facebook News در ایالات‌متحده به‌صورت آزمایشی راه‌اندازی شد

اخبار ، اینترنت و شبکه ۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰

در تلاش برای پایان‌ دادن به اطلاعات نادرست و اخبار جعلی، فیس‌بوک تصمیم گرفته‌ است تا یک بخش آزمایشی را برای اخبار در ایالات‌متحده در نظر بگیرد. Facebook News یک کانال خبری جدید است که در آن، فیس‌بوک اخبار برگزیده را به کاربران آمریکایی ارائه می‌دهد.

Facebook News درنهایت طیف گسترده‌ای از محتوا را در چهار دسته از قبیل: عمومی، موضوعی، متنوع و محلی پوشش می‌دهد. بعد از بررسی موضوعات موردعلاقه ۱۰۰۰۰۰ کاربر در بخش آمریکایی فیس‌بوک، این شبکه اجتماعی مطلع شد که بسیاری از موضوعات تحت پوشش هستند، به‌خصوص آن‌هایی که در دسته‌هایی مانند سرگرمی، بهداشت، کسب‌وکار و ورزش قرار می‌گیرند.

در حال حاضر، فیس‌بوک خبرهای محلی اصلی را با جست‌و‌جو در نشریات محلی بزرگ‌ترین متروهای شهری در سراسر ایالات‌متحده، به نمایش می‌گذارد. شهرهایی مانند: نیویورک، لس‌آنجلس، شیکاگو، دالاس فورت ورث، فیلادلفیا، هوستون، واشینگتن دی‌ سی، میامی، آتلانتا و بوستون از جمله این مناطق هستند.

محتوای بیشتری در ماه‌های آتی عرضه خواهد شد، که این مورد اخبار محلی Today In (زبانه خبرهای محلی و اطلاعات جامعه) را نیز شامل می‌شود. Today In اخیراً به بیش از ۶۰۰۰ شهر و حومه در ایالات‌متحده گسترش‌یافته است.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید