کورتانا اکنون می‌تواند کارهایی که باید در طول روز انجام دهید را به صورت ایمیل برای شما ارسال کند

کورتانا اکنون می‌تواند کارهایی که باید در طول روز انجام دهید را به صورت ایمیل برای شما ارسال کند

امروز در کنفرانس Ignite 2019 اورلاندو، کمپانی مایکروسافت از پیشرفت‌های کورتانا خبر داد. یکی از بزرگترین آن‌ها این است که می‌تواند یک ایمیل توجیهی روزانه برای شما ارسال نماید. شرایط به این صورت است که کورتانا تمامی کارهایی را که باید به صورت روزانه انجام دهید، جمع‌آوری کرده و در قالب یک ایمیل کوتاه برای شما ارسال می‌نماید. این کارها می‌توانند بر اساس قرارها و تعهداتی باشند که شما در طی یک ایمیل و یا راه‌های ارتباطی مختلف با سایر کاربران مطرح نموده‌اید.

از طرفی دیگر پیشرفت‌های کورتانا می‌تواند سبب گردد تا شما بتوانید جلسات مهم و ضروری خود را به موقع برنامه‌ریزی نمایید. زمانی که در قالب یک ایمیل به شخصی نامه‌ای ارسال می‌کنید و زمان برگزاری جلسه‌ای کاری را اعلام می‌دارید، می‌توانید مسئولیت زمانبندی جلسه‌ی تعیین شده را به کورتانا بسپارید. کورتانا می‌تواند به راحتی در قالب یک ایمیل کوتاه، صبح روزی که جلسه دارید به شما یادآوری نماید.

این قابلیت به شکلی است که گویا شما به تقویم مشتریان خود دسترسی دارید، به طور خودکار می‌توانید از زمان جلسات آن‌ها اطلاع پیدا کنید. از طرفی دیگر کورتانا می‌تواند پس از پاسخ افراد به ایمیل شما دعوتنامه‌ی جلسه را برای آن‌ها نیز در تاریخ تعیین شده، ارسال نماید.

همچنین مایکروسافت تصمیم دارد تا قابلیت‌های بیشتری نظیر یادآوری کارهای پیش‌رو، ادغام تیم‌ها را در بروزرسانی‌های بعدی کورتانا به کاربران خود ارائه نماید و به نوعی تعامل‌های روزانه با این افراد داشته باشد. تمامی قابلیت‌های جدید کورتانا ماه آینده در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید