رونمایی از لوگوی جدید مرورگر Edge توسط مایکروسافت

هفته گذشته، مایکروسافت شروع به پیدا کردن و از بین بردن Find What’s Next در مرورگر خود کرد و درنهایت در آخر هفته، یک لوگوی جدید را برای مرورگر Edge خود رونمایی نمود. درحالی‌که این شرکت سرانجام دسترسی عمومی به Edge Chromium را اعلام کرده اما نسخه کاندیدای (نوعی نسخه آزمایشی) این مرورگر، هنوز از این آیکون جدید برخوردار نیست.

این آیکون جدید یک حرکت بزرگ نسبت به آیکون قبلی این مرورگر است. لوگوی اصلی Edge یک حرف «e» به رنگ آبی بود و دلیل این طراحی این بود که ردموندی‌ها نمی‌خواستند این مرورگر چندان از اینترنت اکسپلورر فاصله بگیرد. ایده این کار این بود که بسیاری از مردم با کلیک بر روی «e» آبی به اینترنت دسترسی پیدا کنند.

لوگوی جدید این مرورگر هنوز هم یک «e»  است، اما طراحی آن ماهرانه‌تر است. این طراحی جدید دیگر کاملاً آبی نیست، درواقع بیشتر شبیه به یک موج است؛ یعنی چیزی که شما از آن برای گشت‌وگذار در وب استفاده می‌نمایید. این لوگو نیز همانند لوگوی Chromium گردتر است.

این آیکون جدید طی امروز یا فردا در مرورگر شما ظاهر می‌شود و شما نباید نیاز به بارگیری یک بیلد جدید داشته باشید. نسخه‌ کاندیدا که در کانال Beta قرار دارد، این لوگوی جدید را نخواهد داشت.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید