نسخه کاندیدای Microsoft Edge Chromium هم‌اکنون در کانال Beta در دسترس خواهد بود

تقریباً یک سال پیش بود که مایکروسافت اعلام کرد که مرورگر Edge خود را بر مبنای پروژه متن‌ باز کرومیم گوگل بازسازی می‌کند. این شرکت، دو روز پیش طی کنفرانس Ignite در اورلاندو سرانجام اعلام کرد که دسترسی عمومی به این مرورگر قرار است که در ۲۵ دی (۱۵ ژانویه) انجام شده و نسخه کاندیدای این مرورگر نیز امروز عرضه می‌شود.

در حال حاضر، نسخه کاندیدا از طریق کانال Beta در دسترس خواهد بود. شماره نسخه کاندیدا ۷۹٫۰٫۳۰۹٫۱۱ است، اما نسخه‌های Dev و Canary جدیدتر هستند، درواقع بر پایه Chromium 80. همان‌طور که انتظار می‌رود، نسخه‌های Dev و Canary  به‌طور مرتب به‌روز می‌شوند. درحقیقت، شما می‌توانید انتظار داشته باشید که Edge Beta قبل از عرضه Edge 79، به Chromium 80 نقل مکان نماید.

یک اعلامیه دیگر که اخیراً منتشر شده، این بود که مطابق تصویر بالا نیز می‌توانید بفهمید که مرورگر Edge یک لوگوی جدید را دریافت می‌کند. جالب است بدانید که نسخه کاندیدای جدید، این لوگو را نخواهد داشت. اگرچه که ما باید انتظار داشته باشیم تا این لوگو را طی بیلدهای بعدی در این هفته، مشاهده کنیم. احتمالاً بیلدهای Dev و Canary این لوگو را خواهند داشت.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید