ممکن است که شرکت ولو در حال ایجاد یک سرویس بازی ابری باشد

اخبار ، اینترنت و شبکه ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۹

ولو‌ (Valve) ممکن است که در حال کار بر روی یک سرویس بازی ابری جدید برای استیم (Steam) باشد. این موضوع به‌طور بالقوه با کد قرار داده‌شده در وب‌سایت این شرکت نشان داده می‌شود. Steam Database که به‌طور فعال، تغییرات استیم و بازی‌های ولو را ردیابی می‌کند، به یک کد جدید در وب‌سایت ولو اشاره دارد که در آن از شرکا خواسته شده تا با Steam Cloud Gaming Addendum موافقت نمایند. اگر می‌خواهید این کد را به‌شخصه مشاهده کنید، می‌توانید آن را در Steam Database GitHub و یا وب‌سایت شرکت ولو مشاهده نمایید (کافی است که Steam Cloud Gaming Addendum را جست‌و‌جو کنید). Steam Database طی پستی در رسانه‌های اجتماعی نوشت:

بر طبق به‌روزرسانی کد نویسی وب‌سایت شریک این شرکت، ولو در حال کار بر روی پلتفرم Steam Cloud Gaming است. لازم است که شرکا یک ضمیمه را جهت الصاق به شرایط استفاده خود امضاء نمایند. این پلتفرم می‌تواند رقیبی برای گوگل استادیا باشد.

با فقط یک اسم، سخت است که دقیقاْ بدانیم که چه نوع خدماتی ممکن است از طریق این سرویس ارائه شود، اما ما فکر می‌کنیم که بتوانیم یک حدس مناسب بزنیم. به نظر می‌رسد که این سرویس که در حال حاضر در کدهای وب‌سایت ولو به Cloud Gaming شناخته می‌شود، به یک سرویس بازی ابری شبیه به گوگل استادیا و Microsoft xCloud در آینده اشاره کند. این همان چیزی است که ممکن است که از ولو درخواست کند تا برخی از توافقات جدید را با توسعه‌دهندگان امضاء نماید.

یک سرویس بازی ابری جدید توسط استیم کمی منطقی به نظر می‌رسد، همان‌طور که این سرویس می‌تواند گزینه‌های فعلی استریم پلتفرم استیم را نیز به چالش بکشد. شما هم‌اکنون می‌توانید بازی‌هایی خود را با Steam Remote Play ،Steam Link و Steam Link Anywhere استریم کنید. همگی این قابلیت‌ها رایانه گیمینگ شما را تبدیل به یک سرور خواهند نمود و همچنین یک اتصال اینترنتی بسیار قوی را نیز نیاز دارند، اما اگر می‌خواهید خارج از خانه خود بازی کنید، شاید به یک سرویس جدید نیاز داشته باشید که می‌تواند به شما اجازه دهد تا هرکجا که می‌خواهید، به استریم بازی موردنظر خود بپردازید.

همیشه این احتمال وجود دارد که Steam Cloud Gaming درواقع نام جدیدی از پیشنهادهای جاری استیم باشند، اما همچنین به نظر نمی‌رسد که یک تغییر نام تجاری در رابطه با یک سرویس در حال فعالیت، از شرکا بخواهد که یک توافقنامه جدید را با شرکت ولو امضاء نمایند.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید