امکان خاموش کردن نوتیفیکیشن فیسبوک بر روی گوشی فراهم شد

امکان خاموش کردن نوتیفیکیشن فیسبوک بر روی گوشی فراهم شد

فیسبوک سعی دارد تا با عدم نمایش نوتیفیکیشن‌ها در نسخه‌ی موبایل این شبکه‌ی اجتماعی کمی از سر درد کاربران خود بکاهد. این شرکت قابلیت خاموش کردن نوتیفیکیشن‌ها را برای برخی از آیکون‌های موجود در نوار میانبر فراهم خواهد کرد و حتی این دسترسی را خواهد داد تا بتوانید برخی از این میانبرها را به طور کامل حذف نمایید. این قابلیت جدید به تازگی از سوی TechCrunch گزارش شده است.ما همین ویژگی را در نسخه‌ی iOS اپلیکیشن فیسبوک بررسی کردیم و متوجه شدیم که حذف نوتیفیکیشن‌های مربوط به برخی از میانبرها بسیار آسان است. تنها باید بر روی یک آیکون در نوار میانبرها کلیک کرده و انگشت خود را برای چند ثانیه نگاه دارید، اکنون یک منو برای شما ظاهر خواهد شد، شما دو انتخاب دارید، یکی اینکه به طور کامل آیکون را حذف نمایید یا اینکه تنها قابلیت ارسال نوتیفیکیشن را برای این بخش غیرفعال نمایید.

امکان خاموش کردن نوتیفیکیشن فیسبوک بر روی گوشی فراهم شد

همچنینی می‌توانید با کلیک بر روی آیکون منوی همبرگری و دنبال کردن مسیر Settings & Privacy > Settings > Shortcuts قابلیت دریافت نوتیفیکیشن را مدیریت نمایید. ما توانستیم آیکون‌ها و نوتیفیکیشن‌های بخش Watch، Profile و Groups را برای دستگاه خود غیرفعال نماییم، شما می‌توانید حتی برای Marketplace و Events نوتیفیکیشن‌ها و آیکون‌های موجود در نوار میانبر را غیرفعال کنید.

فیسبوک در این مورد اعلام کرد که تمامی کاربران iOS اکنون به این ویژگی دسترسی دارند ولی کاربران گوشی‌های اندرویدی طی چند هفته‌ی آینده این ویژگی را دریافت خواهند کرد.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید