مروری کوتاه بر مهمترین عناوین نمایشگاه CES +تصویر

تکنولوژی آینده ۲۴ دی ۱۳۹۱ - ۲۱:۳۴

مروری کوتاه بر مهمترین عناوین نمایشگاه CES +تصویر

نسل آینده ی تلویزیون ها:

تلویزیون  های 4K که جایگزین تلویزیون های 3D خواهد شد از کیفیت تصویری بسیار بالایی برخوردار خواهد بود و جایگزین مناسبی خواهد بود .تلویزیون هایی با رزولوشنی چهار برابر بیشتراز تلویزیون هایHDTV  فعلی و 3D دارند.

نسل آینده ی ماشین ها:

همه ی شما تاکنون فیلم هالیوودی ترانسفورماتور را حتی برای یک بار هم که شده دیده اید.که شخصیت اصلی آن ماشین هایی هستند که تبدیل میشوند.

حال این شخصیت های کامپیوتری که ساخته ی ذهن بشراند به واقعیت میپیوندند و تا جایی پیش میروند که در زمان نمایشگاهی که گذشت معرفی شدند ولی نه درحدی که تبدیل به یک غول ماشینی شوند اما…

اما در این نمایشگاه شرکت های خودروسازی همچون فورد و جنرال موتورز حضور داشتند که از آخرین فناوری خودرو های خود رونمایی کردند.

قفل درب های ماشین از راه دور توسط بلوتوث ، رانندگی خودکار(در جاده ها) ، پارک خود کار، اعلام وضعیت ماشین…بسیاری دیگر

خانه های امنیتی یا اینترنتی:

امروزه پیشرفت فناوری آنقدر سریع بوده است که به خانه ها نیز سرایت کرده حال میپردازیم به بخش کوچکی از این فناوری :

کنترل آب ، برق ، گاز خانه از طریق اینترنت برای ضریب امنیت بالا، قفل درب از راه دور توسط اینترنت، باز هم برای ضریب امنیت بالا، و از همه عجیب تر کنترل حیوانات خانگی با برقراری ارتباط میان حیوان و خانه!! بله درسته ارتباط حیوان با خانه نه از طریق اینترنت و یا برقراری ارتباط شما با حیوان بلکه این خانه ی شماست که حیوان خانگی شما را در زمان نبودتان کنترل میکند.

Samsug-Press-conference-CES-2013

samsung-ces-2013-oled-television-0

 

D-News-CES-2013-scenery

CES 2013-1_575px

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید