بتای توییچ استدیو اکنون در دسترس قرار دارد

توییچ استدیو (Twitch Studio)؛ برنامه پخش استریم زنده که در مردادماه (اوت) در دسترس گروه منتخبی از کاربران قرار گرفته بود، اکنون در دسترس عموم قرار دارد  (اما در حال حاضر فقط برای رایانه‌های شخصی). این نرم‌افزار به‌عنوان یک روش ساده‌تر جهت استریم، و با هدف جذب کاربرانی که به‌تازگی شروع به کار در توییچ نموده‌اند، ایجاد شده‌ است. این اپلیکیشن هم کاربردی و هم جذاب است. توییچ استدیو برای افرادی است که میل دارند خودشان را در اینترنت نشان دهند، اما کاملاً مطمئن نیستند که چگونه باید شروع کنند.

استریم زنده ازلحاظ فنی بسیار دشوار است. تولید ویدیویی زنده نیاز به درک نکات بعضاً پنهانی اکوسیستم یک نرم‌افزار خاص دارد. مانند هر فناوری دشوار دیگری، این کار نیز نیازمند خواندن تعداد زیادی از نظرات انجمن‌ها در مسیر جست‌و‌جوی پاسخ مسائل و مشکلات عجیب شما دارد.

توییچ استودیو برای خلاص شدن از مصیبت همه این مشکلات طراحی شده‌ است. این نرم‌افزار ساخته‌شده تا به‌صورت خودکار چیزهایی مثل دوربین، میکروفن و وضوح مانیتور شما را تشخیص دهد، و همچنین با میزبانی الگوها و هشدارهایی، به شما کمک می‌کند که حرفه‌ای به نظر برسید، حتی اگر کاملاً مطمئن نباشید که مشغول انجام چه‌کاری هستید. این ویژگی به دلیل کاربردی بودن عالی است.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید