اینستاگرام تعداد لایک‌ها را در سرتاسر جهان مخفی نموده است

اخبار ، اینترنت و شبکه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰

پس‌ازآن که اینستاگرام طی هفته گذشته اعلام کرد که پنهان کردن لایک‌ها را تا ایالات‌متحده نیز گسترش خواهد داد، کاربران جهانی این شبکه اجتماعی این تغییر را در روز پنجشنبه تجربه کردند. آدام موسری (Adam موسری)؛ رئیس اینستاگرام، گفت که همه‌چیز در مورد تغییر احساس مردم، مخصوصاً کاربران جوان در مورد رسانه‌های اجتماعی است. موسری طی توییتی در بعدازظهر پنجشنبه نوشت:

امروز، بخش کوچکی از کاربران فعال در اینستاگرام در سراسر جهان، دیگر قادر به دیدن تعداد لایک‌های تصاویر سایر کاربران نخواهند بود.

بااین‌حال، شما هنوز می‌توانید ببینید که چند نفر عکس‌های شما را پسندیده‌اند. فیس‌بوک که مالکیت اینستاگرام را در دست دارد، اوایل امسال اقدام به آزمایش کردن این ایده کرده بود. در مردادماه (اوت)، فیس‌بوک اظهار کرد که این آزمایش جهت حذف فشار تعداد لایک‌ها بر روی پست‌های اینستاگرامی است، و اینکه فیس‌بوک از نتایج اولیه این آزمایش هیجان‌زده است.

پیش‌ازاین، این غول اجتماعی در ۵ مهر (۲۷ سپتامبر) شروع به پنهان کردن لایک‌های فیس‌بوک نمود، و تعداد واکنش‌ها، دیدگاه‌ها و لایک‌ها، فقط به مؤلف پست موردنظر نشان داده می‌شدند. این آزمایش در استرالیا آغاز و شامل تبلیغات نیز می‌شد.

در آن زمان، فیس‌بوک اضافه کرد که بازخوردها را جمع‌آوری می‌نماید تا بفهمد که آیا این تغییر، تجربه کاربران را بهبود می‌بخشد یا خیر؟

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید