اکنون سازمان‌های غیرانتفاعی می‌توانند یک دکمه خیریه را در پروفایل اینستاگرام خود قرار دهند

اخبار ، اینترنت و شبکه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰

فیس‌بوک در حال راه‌اندازی سه ویژگی جدید است تا جمع‌آوری کمک‌های مالی را افزایش دهد: یک دکمه اهدای کمک در اینستاگرام، یک استیکر جمع‌آوری کمک‌های مالی در فیس‌بوک و همچنین جمع‌آوری بیشتر کمک‌های مالی از طریق استریم بازی‌ها در این رسانه اجتماعی.

دکمه جدید اینستاگرام ممکن است تغییری باشد که بیش‌ترین کمک‌ مالی را ایجاد می‌کند. اکنون کسب‌وکارهای غیرانتفاعی می‌توانند یک دکمه اهداء را در پروفایل اینستاگرام و در کنار شماره تلفن خود قرار دهند. پیش از این، آن‌ها تنها می‌توانستند استیکرهای کمک مالی را در استوری‌های خود قرار داده که آن‌ها نیز پس از ۲۴ ساعت ناپدید می‌شدند (همین استیکر خیریه هم‌اکنون در حال اضافه شدن به استوری‌های فیس‌بوک است).

فیس‌بوک همچنین در حال در دسترس قرار دادن استریم‌های خیریه بیشتری در اختیار استریمرهای سطح بالای خود است. آن‌ها قادر خواهند بود که یک علت را انتخاب کرده و سپس درخواست کنند که بینندگان پول خود را همزمان با تماشای بازی، اهدا نمایند. استریمرها می‌توانند یک مقدار هدف را تنظیم کرده و هنگامی که کاربران به پرداخت مبلغ می‌پردازند، اعلان‌هایی ظاهر شده و استریمرها می‌توانند که از کاربر موردنظر تشکر کنند.

درحالی‌که این ویژگی‌ها احتمالاً تلاش‌های جمع‌آوری کمک‌های مالی فیس‌بوک را متحول نخواهند ساخت، اما آن‌ها کمک‌های مالی بیشتری را در معرض دید کاربران مختلف قرار داده و مشارکت را تسهیل خواهند نمود. این شرکت همچنین به‌طور جداگانه به سازمان‌های غیرانتفاعی در یافتن خیرین کمک می‌کند؛ این سازمان‌ها می‌توانند فرصت‌های خیریه را در صفحه خود قرار داده و داوطلبین نیز می‌توانند از راه دور ثبت‌نام نمایند.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید