سونی گوشی‌هایی که به اندروید ۱۰ آپدیت می‌شوند را مشخص کرد

اخبار ، موبایل و تبلت ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰

سونی بالأخره لیست نهایی گوشی‌هایی که به اندروید ۱۰ آپدیت می‌شوند را منتشر کرد. همان‌طور که انتظار می‌رفت، این کمپانی ژاپنی خبر داد که جدیدترین محصولات معرفی شده او یعنی اکسپریا ۱ و اکسپریا ۵ اولین دستگاه‌هایی هستند که به آخرین ورژن اندروید آپدیت خواهند شد.

در ادامه این اعلامیه آمده که به غیر دو گوشی نامبرده، قرار نیست دیگر گوشی‌ها از محصولات سونی در سال ۲۰۱۹ اندروید ۱۰ را دریافت کنند بلکه شش موبایل در سال آینده به جدیدترین نسخه محبوب‌ترین سیستم عامل دنیا آپدیت خواهند شد.

بر این اساس، دارندگان گوشی‌های اکسپریا ۱۰ پلاس، اکسپریا ایکس زد ۲، اکسپریا ایکس زد ۲ کامپکت، اکسپریا ایکس زد ۲ پریمیوم و اکسپریا ایکس زد ۳ قابلیت بروزرسانی به اندروید ۱۰ را خواهند داشت. در حال حاضر تاریخ دقیقی برای انتشار این آپدیت مشخص نشده است بنابراین نمی‌توان گفت که کدام دستگاه زودتر از سایرین بروز می‌شود.

البته سونی عنوان کرده که این آپدیت طی چندین مرحله انجام خواهد شد و شیوه انتشار آن هم به بازار و ارائه‌دهندگان خدمات ارتباطی بستگی دارد. این شرکت ژاپنی در ابتدا دستگاه‌هایی را بروز خواهد کرد که به صورت آزاد هستند و سپس سراغ مدل‌هایی می‌رود که از اپراتورهای خاصی سرویس می‌گیرند.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید