به‌روزرسانی OneUI 2.0 برای گوشی‌های سری گلکسی نوت ۱۰ عرضه شد

شرکت سامسونگ، به‌روزرسانی OneUI 2.0 که مبتنی بر اندروید ۱۰ است را برای کاربران آلمانی گوشی‌های هوشمند گلکسی نوت ۱۰ و نوت ۱۰ پلاس عرضه کرد. البته این به‌روزرسانی هنوز برای همه کاربران این کشور در دسترس قرار نگرفته و تنها برخی کسانی که در برنامه بتای OneUI 2.0 ثبت‌نام کرده‌اند، به آن دسترسی دارند. این گفته به این معناست که کاربرانی که هنوز از به‌روزسانی نسخه پایدار اندروید ۹ پای برروی دستگاه‌های گلکسی نوت ۱۰ و نوت ۱۰ پلاس استفاده می‌کنند نیز به این به‌روزرسانی دسترسی ندارند.

گلکسی اس۱۰، نخستین دستگاهی از شرکت سامسونگ که به‌روزرسانی اندروید ۱۰ را دریافت کرد. به‌روزرسانی اخیر اندروید برای کاربران گلکسی اس۱۰ در چند کشور از جمله هند، بریتانیا، لهستان و اسپانیا در دسترس قرار دارد.

به‌روزرسانی OneUI 2.0 که بر پایه اندروید ۱۰ است، ویژگی‌های جدید و بهبودهای متعددی را برای دستگاه‌های میزبان به ارمغان می‌آورد. علاوه بر این، این به‌روزرسانی شامل حالت تاریک در سطح گسترده در کنار Smart Lock Screen، Digital Wellbeing و حالت فوکوس جدید، ژست سیستم ناوبری جدید و همینطور بهینه‌ساز امنیتی ماه دسامبر اندروید می‌شود. به‌روزرسانی OneUI 2.0 حدود ۱٫۹ گیگابایت حجم دارد.

از آنجایی که در حال حاضر، به‌روزرسانی OneUI 2.0 برای کاربران آلمانی که در برنامه بتا ثبت‌نام کرده‌اند در دسترس قرار گرفته است، انتظار می‌رود که این آپدیت برای گلکسی نوت ۱۰ و نوت ۱۰ پلاس که برروی اندروید ۹ پای (Android 9 Pie) اجرا می‌شوند نیز کمتر از یک هفته دیگر در دسترس قرار بگیرد. لازم به ذکر است که نسخه پایدار به‌روزرسانی OneUI 2.0 تا پیش از کریسمس امسال، برای کاربران سراسر جهان در دسترس قرار خواهد گرفت.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید