اضافه شدن ویژگی‌های جدید برای جستجوی لباس در گوگل

امروز گوگل از ویژگی جدیدی خبر داد که به شما اجازه می‌دهد تا به راحتی لباس، کفش و لوازم جانبی را به صورت آنلاین جستجو و پیدا کنید.

گوگل با جمع‌آوری لیست محصولات موجود در وب به شما اجازه می‌دهد تا به‌جای گشت زدن بین چندین لینک آبی، به یکباره تعداد زیادی فروشگاه و برند مختلف را مورد بررسی قرار دهید. برای مثال شما می‌توانید تنها در مورد کفش مخصوص دویدن جستجو کنید و سپس گوگل کفش‌های محبوب در فروشگاه‌های آنلاین را به شما نشان می‌دهد. گوگل همچنین به شما این امکان را می‌دهد تا با فیلترهایی مانند نوع و سایز جستجوی خود را محدود کنید و علاوه بر این بتوانید عکس‌های متفاوتی از یک محصول را مشاهده کنید. ضمن اینکه به صورت سریع به نقد و بررسی‌ها نیز دسترسی خواهید داشت. البته لازم به ذکر است که برای تکمیل خرید خود می‌بایست به سایت فروشگاه مورد نظر مراجعه کنید.

گوگل محصولات را از بین بیش از ۱ میلیون فروشگاه آنلاین دسته‌بندی و سازماندهی کرده است تا بتواند این ویژگی جدید را عرضه کند. فعلا گوگل تبلیغاتی برای سایت‌ها در این بخش انجام نمی‌دهد، ولی ممکن است این قابلیت را نیز در آینده اضافه کند. ضمن اینکه این شرکت قصد دارد تا در آینده ویژگی‌های جستجو، دسته‌بندی‌ها و محصولات را گسترش دهد.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید