رویداد زمستانی فینوداد با محوریت رگ‌تگ و لند‌تک برگزار می‌شود

اخبار ایران ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۲

رویداد زمستانه فینوداد در دو حوزه رگ‌تک و لندتک در دوم و سوم بهمن‌ ماه امسال در مرکز صندوق نوآوری و شکوفایی شروع می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سداد مرکز نوآوری فینوداد به‌ عنوان یک بازیگر جدید و قدرتمند در اکوسیستم استارتاپی کشور با هدف ارتقای سطح دانش افراد علاقه‌مند به حوزه‌های رگ‌‌تک و لندتک، شناسایی ایده‌ها و صاحبان ایده‌های نوآورانه و استارتاپ های فعال در این دو حوزه تصمیم به برگزاری این رویداد کرده است.

رگ‌تک (RegTech) یا فناوری قانون‌گذاری حوزه‌ای نوین در صنعت خدمات مالی است که فناوری اطلاعات و ارتباطات را در جهت تقویت و استاندارسازی فرایندهای رگولاتوری استفاده می‌کند و به‌ بیان ‌دیگر تلاش می‌کند با استفاده از فناوری‌های جدید، چالش‌های حوزه رگولاتوری را برطرف کند. همچنین لندتک (LendTech)  نیز با بهره‌گیری از فناوری در ارائه وام و تسهیلات و قرض دهی است.

این رویداد در پنج‌ شنبه و جمعه مورخ سوم و چهارم بهمن‌ ماه از ساعت ۹ الی ۱۴ در مرکز صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود.

مرکز نوآوری فینوداد، در راستای توسعه نوآوری و فناوری حوزه فناوری مالی با محوریت بانک ملی ایران و هلدینگ داده‌ ورزی سداد در شهریور ماه سال ۱۳۹۷ تشکیل شد. این مرکز مأموریت خود را فراهم آوری زیرساخت، منابع، تجارب و شبکه مورد نیاز کارآفرینانی در نظر گرفته است.

فینوداد با هدف شناسایی و جذب نخبگان، حضور فعال در دانشگاه‌های معتبر، راه‌اندازی و تجهیز فضای کار اشتراکی را در دستور کار خود قرار داده است و با ارائه برنامه‌های مختلف در توسعه شبکه کارآفرینی و ارزش‌ آفرین میان دانشجویان و کارآفرینان مرتبط با دانشگاه، نقش فعالی را ایفا خواهد کرد.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید