احتمالاً سامسونگ در رویداد آنپکدِ ماه آینده از دستگاه جدیدی رونمایی کند

به تازگی تعداد پتنتی از سوی شرکت‌هایی نظیر سامسونگ و ال‌جی منتشر شده است که دستگاهی تاشویِ دوگانه (Dual-Fold) را به تصویر می‌کشند.

نخستین شرکت نامبرده پتنتی مربوط به یک OEM کوچک ثبت کرده که نمونه اولیه بدونِ نام آن، دارای لولایی‌ است که دو قسمت تاشوی بیرونی و درونی را به بکدیگر متصل می‌کند. زمانی که این دستگاه کاملاً تا شود، به یک تبلت ۱۰ اینچی کامل تبدیل می‌شود.

اینک اما، رسانه SlashLeaks پوستری از سامسونگ کلکسی زد (Samsung Galaxy Z) منتشر کرده که هم‌راستا با شایعاتی‌ است که پیشتر درباره این دستگاه فاش شده بود. این پوستر را می‌توانید از زیر مشاهده و بررسی کنید:

قسمت پشتی این دستگاه Z شکل را قابی معمولی با جایگاه دوربین‌های فیلمبرداری/عکس‌برداری تشکیل می‌دهد و نمایشگری برای قسمت بیرونی (جلو) آن در نظر گرفته شده است. به بیان دیگر، این دستگاه تاشو همانند یک تلفنِ هوشمند ضخیم به نظر می‌رسد.

البته باید به این نکته اشاره کنیم که انتشار یک پوستر تبلیغاتی، گواه خوبی برای معرفی دستگاهی جدید از سوی سامسونگ نیست اما می‌توان انتظار داشت که در رویداد آنپکد (Unpacked) سامسونگ که ماه آینده میلادی برگزار خواهد شد، از این دستگاه مرموز رونمایی گردد.

رویداد سامسونگ آنپکد، روز سه شنبه ۲۲ بهمن ماه (۱۱ فوریه ۲۰۲۰ میلادی) برگزار خواهد شد.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید