چگونه قابلیت IE Mode را بر روی مرورگر مایکروسافت اج فعال کنیم؟

مایکروسافت در بیلد ۲۰۱۹ مرورگر مایکروسافت اج، قابلیت IE Mode را که به کاربران اجازه می‌داد تا وب‌سایت‌ها را در اینترنت اکسپلور باز کنند معرفی کرد هرچند تصور استفاده از مرورگر اکسپلورر در سال ۲۰۱۹ کمی سخت است، اما هنوز وب‌سایت‌هایی وجود دارند که برای اجرا نیاز به آن دارند.

اگر جزو کسانی هستید که از اینترنت اکسپلورر استفاده می‌کنید، می‌توانید مراحل زیر را برای فعال‌سازی IE Mode در مایکروسافت اج دنبال کنید:

  • به آدرس edge://flags رفته و فلگ “Enable IE Integration” را جستجو کنید. حالا بر روی دراپ‌باکس کلیک کرده و IE Mode را انتخاب نمائید. مرورگر را برای ذخیره تغییرات دوباره راه‌اندازی کنید.
  • حالا بر روی آیکون میانبر اج، راست‌کلیک کرده و بر روی گزینه Properties کلیک کنید. حالا عبارت “–ie-mode-test” را (بدون کوتیشن) به انتهای فیلد Target وارد کنید. این فیلد حالا چیزی شبیه این خواهد شد: “C:\Program Files (x86)\Microsoft\Edge Beta\Application\msedge.exe” –ie-mode-test
  • حالا بر روی Apply و Ok کلیک کنید.

با انجام این مراحل، قابلیت IE Mode بر روی اج فعال خواهد شد. بعد از آن شما نیاز خواهید داشت که مراحل زیر را برای دیدن وب‌سایت‌ها در IE Mode دنبال نمائید. حتما اطمینان حاصل کنید که از همان میانبری استفاده می‌کنید که تغییرات را در آن اعمال کرده‌اید.

  • یک وب‌سایت جدید را در مایکروسافت اج باز کنید.
  • حالا بر روی علامت سه نقطه (…) در گوشه بالا سمت راست کلیک کرده و در IE Mode گزینه More Tools>Open sites را انتخاب نمائید.

این کار IE Mode را برای همه وب‌سایت‌ها در تب فعال امکان‌پذیر خواهد کرد. البته شما نوتیفیکیشنی را مشاهده خواهید کرد که به شما خواهد گفت در حال استفاده از یک فلگ خط فرمان پشتیبانی‌نشده هستید. شما می‌توانید این پیام را نادیده بگیرید، اما در هر بار راه‌اندازی مرورگر نمایش داده خواهد شد.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید