شرکت HMD به جای نوکیا ۹٫۱ بر روی نوکیا PureView 9.2 کار خواهد کرد

براساس شایعات، شرکت HMD در حال کار بر روی یک گوشی پرچمدار جدید با برند نوکیا است. اما با توجه به مشکلاتی که سال گذشته برای نوکیا ۹ PureView به وجود آمد، این شرکت قصد دارد که اقداماتی را برای جلوگیری از تکرار شدن تاریخ انجام دهد.

وب‌سایت NokiaPowerUser از قول یک منبع مطمئن گفته است که HMD برنامه عرضه گوشی ۹٫۱ PureView با چیپست اسنپدراگون ۸۵۵ را کنار گذاشته و به جای آن بر روی نوکیا ۹٫۲ PureView متمرکز شده است.

پرچمدار جدیدتر، ظاهرا مجهز به چیپست قدرتمندتر اسنپدراگون ۸۶۵ که انتظار می‌رود بر روی گلکسی اس۲۰ و وان‌‌پلاس ۸ پرو هم استفاده گردد، خواهد بود ولی ممکن است فاقد فناوری دوربین Light باشد.

دلایل کنار گذاشتن گوشی نوکیا ۹٫۱ PureView هنوز مشخص نیست، اما به نظر می‌رسد که HMD این کار را به خاطر عدم پشتیبانی از نوکیا ۹ PureView بعد از معرفی آن انجام داده است. با وجود این، شرکت تصمیم دارد که از یک دوربین پیشرفته که توسط یکی از شرکای سابق نوکیا (شاید توشیبا) ساخته شده استفاده کند.

پرچمدار جدید HMD با برند نوکیا ممکن است قبل از ماه ژوئن رونمایی شود، هرچند که گزارش‌های قبلی احتمال تعویق آن تا فصل پاییز را خاطرنشان کرده‌اند. جزئیات قیمت آن هنوز مشخص نیست ولی HMD ممکن است از رقابت مستقیم با پرچمداران بازار اجتناب کند.

دستگاه جدید ممکن است دارای قیمتی در حد نوکیا ۸ باشد و استراتژی قیمت پایین‌تر و تقاضای بیشتر را اتخاذ کند.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید