گزارش: سری Crash Bandicoot به تلفن‌های هوشمند راه خواهد یافت

پس از رونمایی فاجعه‌بار Diablo Immortal، به نظر می‌رسد که شرکت اکتیویژن قصد دارد یکی دیگر از سری بازی‌های محبوب خود را به تلفن‌های هوشمند بیاورد؛ این مجموعه چیزی نیست جز سری فوق محبوب Crash Bandicoot. اگرچه این بازی هنوز به صورت رسمی رونمایی نشده است، اما کاربرانی از توییتر تحت عناوین JumpButton و Motwera به شواهدی دست یافته‌اند که نشان می‌دهد شرکت اکتیویژن وظیفه ساخت و توسعه نسخه موبایل سری Crash Bandicoot را به استودیوی کینگ (King) سپرده است. این استودیو به واسطه ساخت سری بازی‌های موبایل Candy Crush شناخته می‌شود.

JumpButton موفق شده به چند تصویر از نسخه موبایل بازی Crash Bandicoot نیز دست یابد و آن‌ها را منتشر کند. طبق گفته‌های او، این تصاویر توسط یکی از پیج‌های طرفداری این مجموعه بدست آمده است.

در عین حال، کوتاکو نیز موفق شده است تصویری از توضیحات بازی در فروشگاه اپلیکیشن این شرکت که در حال بررسی و آزمایش آن است، بدست آورد و منتشر سازد. با بررسی تصاویر و توضیحات این بازی، به نظر می‌رسد که نسخه موبایلی Crash Bandicoot به نوعی یک بازی رانر (Runner) نظیر Temple Run اما با پیچ و تاب‌های بسیار است.

در یکی از اسکرین‌شات‌های بازی به این نکته اشاره شده که بازیکنان قادر خواهند بود «پایگاه خود را بسازند و گسترش دهند» که چیزی غیرمعمول برای بازی‌های رانر بی‌پایان محسوب می‌شود. در توضیحات بازی آمده است که بازیکنان می‌توانند «ساختمان‌های کلیدی را آنلاک کرده و انبار مهماتی از اسلحه ایجاد کنند». بنابراین، ویژگی‌های مختلفی برای این بازی در نظر گرفته شده و آن را از یک عنوان رانر بی‌پایان معمولی به چیزی فراتر تبدیل می‌کند.

هنوز هیچ چیز از تاریخ عرضه یا بازه زمانی انتشار این بازی در دست نیست اما حداقل می‌دانیم که سری Crash Bandicoot در قالب یک بازی Runner به تلفن‌های هوشمند راه خواهد یافت. اگر از طرفداران این سری محبوب هستید، منتظر اطلاعات بیشتر در این رابطه باشید.

12345678910 (1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید