سامسونگ می‌گوید دنیا هنوز برای گوشی‌های تاشو با سه نمایشگر آماده نیست

اعتماد به نفس سامسونگ بعد از معرفی گوشی تاشوی گلکسی زد فلیپ افزایش یافته است. این گوشی حالا با معرفی‌اش، موتورولا ریزر را که یکی دو هفته پیش عرضه شده بود تبدیل به یک خاطره قدیمی کرده است. اما سوال اینجاست که مدل بعدی آن چه زمانی از راه خواهد رسید و عده‌ای هم فکر می‌کنند که نسل بعدی آن، یک گوشی تاشو با سه نمایشگر (tri-fold) خواهد بود که سامسونگ چندین پتنت برای آن دارد.

رُه تای-مون (Roh Tae-moon) رئیس واحد موبایل سامسونگ گفته است:

ما به لحاظ تکنولوژیکی قادر به طراحی گوشی‌هایی هستیم که می‌توانند چندین بار تا بشوند، اما آنچه که مهم‌ است این است که خود فناوری تاشو، نوعی ارزش است که به مشتریان ارائه می‌شود.

تای-مون فکر می‌کند که بازار هنوز برای چنین دستگاهی آماده نیست. او می‌گوید:

همچنین مهم است که قبل از عرضه نسخه‌های بیشتری از گوشی‌های تاشو، اکوسیستمی از محتواها و سرویس‌های کافی وجود داشته باشد. ما می‌توانیم هندست‌های تاشوی جدیدی را در زمان مناسبی که سرویس‌های کافی برای این گوشی‌ها قابل دسترس باشد ارائه کنیم و ارزش‌های لازم را برای مشتریان فراهم نمائیم.

از بسیاری جهات، گوشی دو لولایی با شکل Z، یک فرم فکتور عالی است و صفحه‌نمایش بسیار بزرگتری را فراهم می‌آورد که در عین حال به دستگاه اجازه می‌دهد تا به شکل یک گوشی استاندارد تا بشود. این طراحی همچنین می‌تواند یک نمایشگر ثانویه بزرگ در جلو داشته باشد (برخلاف گلکسی فولد که یک نمایشگر ثانویه کوچک  در پشت خود دارد)، و از یک قاب محافظ هم در پشت خود استفاده کند تا از آسیب رسیدن به گوشی جلوگیری کند.

تای-مون می‌گوید:

من آینده‌ای را برای دستگاه‌های تاشو تصور می‌کنم که در آن مردم به راحتی، نمایشگرهای بسیار بزرگ گوشی‌شان را مطابق نیازشان استفاده خواهند کرد و صفحات این دستگاه‌ها در هر اندازه‌ای که آن‌ها بخواهند تا خواهد شد (بدون آنکه تعداد تا شدن‌ها مهم باشد).

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید