مایکروسافت از برگزاری رویداد جدید Mixed Reality Dev Days خبر داد

مایکروسافت به تازگی از طریق شبکه اجتماعی توییتر اعلام کرده است که قصد دارد رویداد توسعه‌ دهنده جدیدی با نام Mixed Reality Developer در شانزدهم و هفدهم ماه می ۲۰۲۰ میلادی (شنبه ۲۷ اردیبهشت و یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹) در ردموند برگزار کند.

[این خبر] رسمی است! تاریخ ۱۶ و ۱۷ می در ردموند را برای [رویداد] Mixed Reality Dev Days به خاطر بسپارید. ما امسال نیز تور MR Dev Days را در ژاپن و آلمان برگزار خواهیم کرد اما تا زمانی که مکان مناسبی پیدا نکنیم تاریخ آن هنوز نامشخص است. منتظر هستیم تا امسال بسیاری از شما را آنجا ببینیم!

ــ Mixed Reality DevRel Team (@MxdRealityDev) 18 فوریه ۲۰۲۰ میلادی

احتمالاً مایکروسافت در نظر دارد تا این رویداد را جایگزین نمایشگاه سالانه MWC 2020 کند که چندی پیش به واسطه شیوع بیماری کرونا در سطح جهان لغو شد. از سوی دیگر، مایکروسافت قصد دارد تور جاده‌ای مرتبط با این رویداد را نیز در دو کشور ژاپن و آلمان برگزار کند اما همانطور که پیشتر اشاره شد، هنوز تاریخ دقیق آن مشخص نیست.

مایکروسافت قصد داشت در جریان نمایشگاه MWC 2020 رویداد «واقعیت ترکیبی» خود را با تمرکز بر سازمان‌ها برگزار کند که «پردازش لبه‌ای آژور»، «اینترنت اشیاء» و «چگونگی تاثیرِ ترکیب دنیاهای دیجیتال و فیزیکی برروی عمیق‌تر شدن روابط و همکاری زندگی انسان‌ها با استفاده از واقعیت ترکیبی» از جمله موضوعات آن بودند. به نظر می‌رسد که رویداد Mixed Reality Developer نیز بر پایه همین موضوعات خواهد بود.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده، مایکروسافت قصد دارد تقاضا برای هولولونز ۲ را همچنان بالا نگه دارد چراکه نسخه اول این دستگاه با استقبال فعالان تجاری و ارتش همراه بوده است و ردموندی‌ها در تلاشند تا در این زمینه موفق عمل کنند.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید