آپدیت جدید اسپاتیفای با قابلیت‌های خوب برای پادکست منتشر شد

اسپاتیفای دیروز آپدیت‌های جدیدی را منتشر کرد که تجربه گوشی دادن به پادکست را برای کاربران بهتر خواهد کرد.

اسپاتیفای، یک صفحه جدید Podcast Show معرفی کرده که تریلرهای جدید و تگ‌های دسته‌بندی را به شما نشان خواهد داد. این صفحه، یک بخش توضیحات در قسمت بالا دارد و شما دیگر مجبور نخواهید بود برای خواندن توضیحات یک شو ، روی آن سوایپ کنید. همچنین در پایین بخش توضیحات، دسته‌بندی‌ها یا تگ‌های شو وجود دارند که به شما اجازه می‌دهد با ضربه زدن بر روی آن‌ها، پادکست‌های بیشتری را در آن دسته‌بندی پیدا کنید.

همانطور که می دانید برخی از پادکست‌ها، دارای اپیزودهای تریلر هستند. شما تا الان مجبور بودید این تریلرها را از لیست‌ اپیزودها جستجو کنید، اما با آپدیت جدید، این تریلرها در بالای لیست اپیزودها نمایش داده خواهند شد.

پادکست‌ها در حال تبدیل شدن به یک دسته‌بندی بزرگ در اسپاتیفای است. اسپاتیفای اکنون کاتالوگی با بیش از ۷۰۰ هزار پادکست درباره موضوعات مختلف دارد. این شرکت اخیرا اعلام کرد که استفاده از پادکست‌ها، رشد نجومی پیدا کرده است. بیش از ۱۶ درصد از مشترکین فعال ماهانه‌ی اسپاتیفای، پادکست گوش می‌کنند و تعداد ساعات استفاده از پادکست‌ها در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۹ نسبت به مدت مشابه سال ۲۰۱۸، حدود ۲۰۰ درصد افزایش یافته است.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید