سامسونگ به طور موقت کارخانه تلفن‌های هوشمند و لوازم خانگی خود در برزیل را می‌بندد

اخبار ، تکنولوژی ، سلامت ۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۳

یکی دیگر از کارخانه‌ها قربانی ویروس همه‌گیر کرونا شد. با شیوع کووید۱۹ در آمریکای لاتین، سامسونگ تصمیم گرفته است کارخانه خود را در مانائوس برزیل تعطیل کند. SamMobile گزارش داد که این اقدام موقت است و بعد از آن صورت گرفته است که دولت برزیل در زمینه جلوگیری از انتشار این ویروس درخواست کمک داشته است.

مانائوس در قسمت شمالی کشور برزیل واقع شده است و مرکز سامسونگ در نزدیکی این شهر تلفن‌های هوشمند و لوازم خانگی برای بازار محلی تولید می‌کند. این کارخانه تا روز یکشنبه بسته خواهد بود، در حالیکه تأسیسات دیگر در شهر کمپیناس ایالت سائوپائولو تا این لحظه عملیاتی خواهد ماند و به تولید خود ادامه خواهد داد.

۱۹۶۰ مورد از این بیماری در برزیل با ۲۴  مورد مرگ همراه بوده است. اکنون اروپا در اوج این بیماری همه‌گیر است و هر روز صدها نفر در ایتالیا جان خود را از دست می‌دهند. محققان فکر می‌کنند که در کشورهایی که آب و هوای گرم دارند ویروس به طور کندتری گسترش می‌یابد، اما فعلا هیچ چیز جلودار این بیماری نیست.

اوضاع هند و آمریکای لاتین تا حدودی ارتباطی را با این پیش‌بینی نشان می‌دهد. با این حال، دولت‌ها اقدامات پیشگیرانه را اعمال می‌کنند. سامسونگ در حال حاضر بزرگترین کارخانه تلفن‌های هوشمند خود را در هند بسته و این کارخانه در پاسخ به درخواست دولت هند تا ۵ خرداد (۲۵ ماه می) بسته خواهد بود. موارد این بیماری در این کشور هنوز کمتر از ۱۰۰۰ نفر است، اما مقامات انتظار دارند که در هفته‌های بعدی تعداد آن‌ها به سرعت افزایش یابد.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید