ارائه بیش از یک میلیارد تومان آموزش رایگان در کمپین «هر کجا، هر زمان، یادگیری»

برگزاری کمپین آموزش از راه دور «هر کجا، هر زمان، یادگیری» تا ۱۵ فروردین ماه جاری ادامه دارد و تاکنون بیش از یک میلیارد تومان آموزش رایگان الکترونیک در بستر آن قرار گرفته است.

این کمپین در راستای توسعه آموزش‌های الکترونیک و رایگان همزمان به بحران کرونا در ایران کلید خورد تا بدون ایجاد اجتماعات مردمی و در قالب دوره‌های مجازی و رایگان، به علاقه‌مندان آموزش به‌ویژه کسب و کارهای نوپا که در جریان شیوع کرونا در ایران دچار خسارت‌های مالی و معنوی شدند، کمک کند.

براساس گزارش روابط عمومی این کمپین که آکادمی آموزش‌های تخصصی اینفوگرام آن را راه‌اندازی نموده، بیش از ۳۰ موسسه و سازمان ایرانی و ۶۰ مدرس از سراسر ایران برای آموزش همراه شده‌اند. به دنبال برپایی این کمپین ۱۰۰ وبینار (سمینار آنلاین) آموزشی، ۱۸۰ساعت آموزش رایگان ارائه شده و تاکنون بیش از ۲۰ هزار نفر در آن ثبت‌نام نموده‌اند. حضور در کمپین و استفاده از امکاناتی که فراهم شده رایگان است، اما اگر قرار بود این کلاس‌ها در شرایط عادی و با قیمت مصوب (۳۰هزار تومان هزینه ثبت‌نام) برگزار شوند، بیش از یک میلیارد تومان آموزش رایگان ارائه شده است.

بازاریابی و تبلیغات، دیجیتال مارکتینگ، طراحی، روابط عمومی، ارائه حرفه‌ای، گزارش نویسی، ترویج علم، استارتاپ و توسعه فردی و… از مهمترین موضوعات این کمپین آموزش الکترونیک است. در فاز اول این کمپین که از ۱۲ تا ۲۸ اسفند ادامه داشت، ۳۵ وبینار معادل ۶۵ ساعت آموزش با حضور مجازی ۱۲هزار نفر تشکیل شد که در آن معادل ۷۵۰ میلیون تومان ارائه آموزش رایگان است.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید