۱۰۰ گیگ اینترنت رایگان تمدید نمی‌شود

بسته ۱۰۰ گیگ اینترنت ثابت مقابله با کرونا که از اواخر اسفند برای کاربران فعال شده بود، با وجود درخواست وزیر ارتباطات تمدید نمی‌شود و از فردا قطع خواهد شد.

محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات، مدتی قبل به اپراتورهای ثابت ابلاغ کرد بسته اینترنت رایگانی برای کاربران فضای مجازی در نظر بگیرند تا آن‌ها در خانه بمانند و برای کارهایی مانند دورکاری، آموزش مجازی و سرگرمی هزینه زیادی به خانوار تحمیل نشود.

به این ترتیب بسته ۱۰۰ گیگ اینترنت برای کاربران ثابت فعال شد. وزیر ارتباطات در جلسه ویدئو کنفرانسی با فعالان مجازی، خبر از درخواست تمدید این بسته داد.

درخواست تمدید و ارائه اینترنت رایگان از سوی وزارت ارتباطات به سازمان ملی مقابله با کرونا ارسال شد اما کمیته اقتصادی این سازمان با درخواست مطرح شده موافقت نکرد و بسته اینترنت رایگان خانگی  ۱۰۰ گیگ اینترنت رایگان داخلی از فردا غیرفعال می‌شود.

این بسته‌ها برای دوران قرنطینه خانگی کاربران اینترنت ثابت در نظر گرفته شد که روز ۲۹ اسفند به پایان می‌رسید و وزیر ارتباطات آن را تا فردا (هفتم فروردین) تمدید کرده بود. اما با درخواست آذری جهرمی برای تمدید مجدد بسته موافقت نشد.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید