لامیورگینی هم به جمع تولید‌کنندگان ماسک‌های صورت پیوست

اخبار ، پزشکی ، تکنولوژی ، سلامت ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۰

در شرکت لامبورگینی، کارمندان متخصص داخلی و کارمندان کارخانه تولید فیبر کربن در تلاش هستند تا به مبارزه با ویروس کرونا یا همان COVID-19 بپیوندند.

این خودروساز ایتالیایی روز سه شنبه اعلام کرد در بخش‌هایی از کارخانه خود کارمندان اکنون به تولید ماسک و محافظ صورت برای کارمندان مراقبت‌های بهداشتی در بیمارستانی در بولونیا مشغول هستند. افرادی که به طور معمول روی کابین‌های لامبورگینی کار می‌کردند، اکنون ماسک‌های جراحی را تولید می‌کنند و کارگران در کارخانه تولید با فیبر کربن، از طریق پرینترهای سه بعدی تعداد زیادی محافظ صورت را تولید می‌کنند. این شرکت گفت که توانایی تولید روزانه ۱۰۰۰ ماسک و ۲۰۰ محافظ صورت را دارد.

پس از آماده شدن تجهیزات پزشکی برای افرادی که با ویروس مقابله می‌کنند، وزارت علوم پزشکی و جراحی، تجهیزات را قبل از اینکه تحویل بیمارستان محلی شوند، مورد آزمایش قرار خواهند داد. ایتالیا کانون همه‌گیری COVID-19 در اروپا است و در این کشور قرنطینه شدیدی برقرار است.

لامبورگینی اعلام نکرد که چه زمانی این شرکت تولید خودرو را از سر خواهد گرفت، اما استفانو دومنیکالی مدیر عامل این شرکت گفت که هر چه در توان دارند را برای پیروزی در این نبرد استفاده خواهند کرد. هر شب، این شرکت به نشانه همبستگی با مردم ایتالیا دفتر مرکزی Sant’Agata Bolognese خود را به رنگ پرچم ایتالیا روشن می‌کند.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید