شایعه: شیائومی Mi Band 5 با سنسور SpO2 ارائه خواهد شد

مچ‌بند آینده شرکت شیائومی Mi Band 5، ردیاب ضربان قلب را با اندازه‌گیری SpO2 (اشباع اکسیژن خون) تقویت می‌کند. این مچ‌بند همچنین از ویژگی‌های بهداشتی اضافی که شامل ردیابی چرخه قاعدگی است، نیز برخوردار است.

گفته می‌شود که نسخه بین المللی از NFC پشتیبانی می‌کند، که قبلا تنها منحصر به کشور چین بود. با این حال، برخی از اطلاعات جدید در پشتیبانی جهانی NFC تردید ایجاد می‌کنند، اما از نسخه جدید Mi Smart Band 5 با شماره مدل XMSH11HM یاد می‌کند (بند معمولی ۵ XMSH10HM خواهد بود).

این مچ‌بند جدید از دستیار هوش مصنوعی Alexa برخوردار خواهد بود. در نسل‌های قبلی، مدل‌های فروخته شده در چین دارای NFC و میکروفون برای دستیار دیجیتالی بودند، اما این مچ‌بند تنها با Xiao AI چینی زبان کار می‌کرد.

شیائومی Mi Band 4

الکسا یک انتخاب بسیار بهتر برای انتشار جهانی است، زیرا در حال حاضر هشت زبان را درک می‌کند (پوشش آمریکا ، ژاپن ، بیشتر اروپا و هند). توجه داشته باشید که چون فاقد بلندگو است، پاسخ‌های الکسا فقط به صورت متن خواهد بود.

نمایشگر این مچ‌بند به ۱.۲ اینچ خواهد رسید (صفحه‌نمایش نسل چهارم ۰.۹۵ است). این دستبند هوشمند احتمالا ابتدا در کشور چین رونمایی می‌شود، مدتی بعد در ماه ژوئن به طور جهانی عرضه خواهد شد.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید