پاندورا سرانجام موفق به دریافت یکی از ویژگی‌های درخواستی می‌شود

به نظر می‌رسد که سرانجام تأیید شده است که اپلیکیشن موسیقی پاندورا یکی از بیشترین ویژگی‌های درخواست شده را دریافت می‌کند که در دستگاه‌های اندرویدی قابل دسترسی است: قابلیت دارک مود. تنها نکته منفی این است که حالت تاریک جدید فقط روی دستگاه‌هایی با اندروید ۱۰ یا بالاتر کار می‌کند، همچنین تلفن‌های سامسونگ که از حالت شب پشتیبانی می‌کنند.

تغییر رسمی کشف شده توسط AndroidPolice نشان می‌دهد که کاربرانی که دارای دستگاه‌های سازگار هستند، اکنون می‌توانند برای کاهش میزان روشنایی رابط فقط با یک ضربه به حالت تاریک تغییر پیدا کنند. به غیر از اضافه کردن یک تم تاریک، پاندورا تغییراتی را در پادکست‌ها ایجاد کرده است.

اصولاً با جدیدترین نسخه پاندورا، مشترکان پلاس و پریمیوم به پادکست‌های آفلاین دسترسی خواهند داشت. این ویژگی به شما امکان می‌‌دهد حین حرکت، به قسمت‌ها و سریال‌های مورد علاقه خود گوش فرا دهید، حتی اگر اینترنت ندارید.

شایان ذکر است که حالت تاریک جدید هنوز در همه کشورها موجود نیست. معمولاً این به‌روزرسانی ها به صورت مرحله به مرحله اجرا می‌شوند، بنابراین مدتی طول خواهد کشید تا این ویژگی‌های جدید برای همه عرضه شود. مگر در مواردی که پاندورا تصمیم گرفته است آن را تست کند قبل از آنکه در دسترس مخاطبان بزرگ‌تری قرار گیرد.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید