عرضه اپلیکیشن جدید اپل برای فروشگاه ویندوز

اخبار ، تکنولوژی ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۰

بر خلاف مایکروسافت که حدودا ۹۰ اپلیکیشن برای اپ استور اپل طراحی و تولید کرده است، اما اپل در حال حاضر تنها دو اپلیکیشن iTunes و iClouds را برای فروشگاه مایکروسافت ارائه کرده‌ است.

بر اساس توییت جدیدی که توسط شخصی با نام کاربری Alumia ارسال شده، ظاهرا باید انتظار ارائه اپلیکیشنی جدید از سوی اپل را داشته باشیم.

البته متأسفانه تا به این لحظه، هیچ گونه اطلاعاتی در مورد این اپلیکیشن عنوان نشده است. اما دو اپلیکیشن Apple Music و +Apple TV شانس زیادی برای ارائه خواهند داشت.

از میان دو مورد یاد شده، سرویس iTunes شانس بیشتری خواهد داشت. چرا که سرویس Apple Music در حال حاضر زیر مجموعه نرم‌افزار iTunes به حساب آمده و از این طریق در دسترس کاربران ویندوز قرار گرفته است. البته احتمالا در آینده نزدیک، شاهد حذف iTunes برای ویندوز نیز خواهیم بود.

سرویس iTunes از نوامبر سال ۲۰۱۹ میلادی در دسترس کاربران قرار گرفت و به کمک آن، شما می‌توانید با پرداخت اشتراک ماهانه یا سالانه، از خدمات آن شامل تماشای فیلم‌ها و سریال‌های روز دنیا بهره‌مند شوید. اپل در تلاش است تا پلتفرم +Apple TV را تا آن جا که امکان دارد گسترش داده و برای شروع، احتمالا از تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ این مورد را آغاز نمایند.

به دنبال ارائه اپلیکیشن Amazon Prime Video برای ویندوز، به نظر می‌رسد که عزم اپل برای عرضه اپلیکیشن +Apple TV برای این پلتفرم جهانی بیش از پیش جزم شده باشد.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید