شایعه: گوشی میت ۴۰ هواوی دارای دوربین غول پیکر خواهد بود

اخبار ، موبایل و تبلت ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰

رندرهای جدیدی مبتنی بر نقشه‌های اتوکد میت ۴۰ هواوی منتشر شده که جزئیات جدیدی از این گوشی را در اختیار ما می‌گذارد. البته این احتمال وجود دارد که این رندرها مربوط به میت ۴۰ پرو یا میت ۴۰ پرو پلاس باشد. طبق تصاویر منتشر شده در این سری از پرچمدار هواوی شاهد یکی از بزرگ‌ترین ماژول‌های دوربین خواهیم بود. در این ماژول از ۳ سنسور دوربین و ۱ سنسور LIDAR مانند آنچه که پیش از این اپل در آیپد پرو جدید قرار داده بود استفاده شده است. ضمن اینکه در خارج این ماژول یک فلش ال‌ای‌دی بزرگ نیز قرار داده شده است.

یکی از مواردی که به نظر می‌رسد هواوی از سری میت حذف کرده، حفره پانچ همیشگی این سری است. هواوی در میت ۴۰ از یک پانچ در سمت چپ نمایشگر استفاده کرده و شایعه شده که این سری از یک سیستم اختصاصی شناسایی چهره استفاده خواهد کرد.

صفحه نمایش قطعا خمیده خواهد بود، اما با آنچه که پیش از این در میت ۳۰ پرو دیده‌ بودیم متفاوت خواهد بود. به گفته منبعی که این رندرها را منتشر کرده میت ۴۰ دارای ابعاد ۱۵۸٫۶x72.5×8.9 میلیمتر و سایز نمایشگر آن تقریبا ۶٫۴ اینچ است. البته در قسمتی که دوربین قرار گرفته ضخامت به ۱۰٫۴ میلیمتر می‌رسد.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید