بروزرسانی پیام‌رسان مایکروسافت با قابلیت‌های جدید عرضه شد

پیام‌رسان مایکروسافت یکی از محبوب‌ترین پیام‌رسان‌ها در دنیا برای ارسال و دریافت SMS است که در بعضی کشورها از جمله آمریکا، بریتانیا و هند در دسترس می‌باشد. این برنامه اخیرا بروزرسانی جدیدی را دریافت کرده است. در این نسخه جدید (۱٫۱٫۱۷۲) الگوی پشتیبانی از پیامک‌ها عوض شده و مشکل اعلان این برنامه نیز برطرف شده است. شما می‌توانید تغییرات این برنامه را در زیر ببینید:

تغییرات:

  1. حل مشکل اعلان‌ها
  2. پشتیبانی از الگوی جدید پیامک‌ها

ویژگی‌های جدید:

زمان‌بندی زنده قطارها

با این ویژگی زمان حرکت و توقف هر قطار در راه‌آهن‌های هند را می‌توان دید. این قابلیت بدون اینترنت کار می‌کند و فقط نیازمند موقعیت‌یابی مکان شما از طریق GPS است. همچنین می‌توانید مکان فعلی قطار را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید.

پیشنهاد از پیامک‌های شما

‌هنگام خرید آنلاین، سفارش یا پرداخت قبض، می‌توانید با استفاده از این برنامه بهترین پیشنهادات مرتبط را از آن دریافت کنید. همچنین اگر نتوانستید پیشنهاد موردنظر خود را پیدا کنید می‌توانید در وب به جستجو بپردازید.

دفترچه هزینه‌ها

تمام حساب‌های بانکی و کیف پول خود را در یک مکان مرتب نگه دارید و از مانده حساب خود نیز باخبر شوید و هزینه‌های مربوط به هر حساب را پیدا کنید. لازم به ذکر است که این برنامه هیچکدام از اطلاعات حساس شما را بررسی نمی‌کند.

یادآوری خودکار

قرارهای خود را هرگز از دست ندهید. این ساماندهی جدید به شما کمک می‌کند تا برای قطارها، پروازها، اتوبوس، فیلم، رزرو هتل، قرارهای پزشکی و حتی پرداخت‌های قبض یادآور قرار دهید. همچنین می‌توانید این بخش را به دلخواه خود سفارشی کنید.

دستیار هوشمند فعالیت‌ها

می‌توانید از PNR (اسم کد مسافری) قطار، هواپیما، پذیرش و … از طریق یادآور مطلع شوید. همچنین این پیام‌رسان به شما برای انجام فعالیت‌ها از طریق صفحات وب کمک می‌کند.

تایپ با صدا

می‌توانید پیام موردنظر خود را بگویید تا این برنامه آن را تایپ کند.

ارسال قبض به هر فرد

اگر می‌خواهید شخص دیگری قبض را ارسال کند می‌توانید آن را به هر فردی که می‌خواهید ارسال کنید.

حالت تاریک

با استفاده از حالت تاریک در مصرف باتری صرفه‌جویی کنید.

پشتیبان‌گیری خودکار

از پیام‌های خود در گوگل‌درایو پشتیبان بگیرید تا در صورت گم شدن تلفن همراه خود بتوانید پیام‌ها را پاک یا دانلود کنید. همچنین می‌توانید از پنجره اعلان به راحتی جواب پیام‌ها را بدون نیاز به وارد شدن به خود برنامه بدهید.

شخصی‌سازی کنید

برای دسترسی سریع به پیام آن را علامت بزنید و یا مسدود کنید. همچنین اعلان‌ها، زنگ‌ها و اندازه فونت را سفارشی کنید.

نمایش پیام‌های خوانده نشده

می‌توانید با زدن یک دکمه فقط پیام‌های خوانده نشده را مشخص کنید.

بدون نیاز به اینترنت

تمام این ویژگی‌ها بدون نیاز به اینترنت کار می‌کنند.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید