اپل رسماً از اپل واچ سری ۶ با رنگ‌بندی‌های جدید رونمایی کرد

اپل رسماً در جریان رویداد ماه سپتامبر خود موسوم به Time Files از اپل واچ سری ۶ رونمایی کرد. نسل جدید سری ساعت‌های هوشمند اپل از طراحی مشابهی با مدل‌های نسل‌ ۴ و ۵ برخوردار است و پیشرفت‌های جدیدی به خود دیده است. از جمله ویژگی‌های جدید این نسل می‌توان به سنسور اکسی‌متر اشاره کرد.

اپل واچ سری ۶ با پیشرفت‌ها و بهبودهای جدید جایگزین اپل واچ سری ۵، مدل سال قبل این سری ساعت‌های هوشمند شرکت اپل می‌شود. مدل امسال سری اپل واچ شباهت زیادی به نسل‌های قبلی این سری محصولات دارد و در اندازه‌های ۴۰ میلی‌متر و ۴۴ میلی‌متری با نمایشگر همیشه روشن رتینا در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

همانطور که پیش از در گزارش‌های مختلف مشخص شده بود، اپل واچ ۶ از سنسور اکسی‌متر برخوردار است که قادر به اندازه‌گیری سطح اکسیژن خون است.

سطح اکسیژن خون بین ۹۵ تا ۱۰۰ درصد، سالم در نظر گرفته می‌شود. سطح اکسیژن زیر ۸۰ درصد ممکن است منجر به اختلال در عملکرد مغز و قلب فرد گردد. خطر ایست قلبی یا تنفسی نیز در پی اشباع کم اکسیژن در خون فرد رخ می‌دهد. اگر میزان سطح اکسیژن در خون دارنده این ساعت هوشمند از حد استاندارد کمتر باشد، اپل واچ ۶ شروع به هشدار دادن می‌کند.

اپل واچ سری ۶ با تراشه سریع و قدرتمند S6، با عملکردی سریع‌تر و سنسورهای جدید از جمله ارتفاع‌سنج همراه شده است. اپل واچ سری ۶ همچنین با ظاهرهای متفاوت از جمله تم Memoji عرضه می‌شود.

این خبر به زودی تکمیل می‌شود.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید