باندل Apple One رسماً معرفی شد

اپل به تازگی پکیج Apple One را به صورت رسمی معرفی کرد که شامل اشتراک همه سرویس‌های این شرکت می‌شود. ارزان‌ترین اشتراک اپل وان برای یک ماه ۱۴٫۹۵ دلار هزینه خواهد داشت و سرویس‌های اپل موزیک، اپل TV+، اپل آرکید و ۵۰ گیگابایت فضای آی‌کلود (iCloud) بخشی از آن هستند. این نسخه فقط برای مصارف شخصی یا به صورت فردی در دسترس قرار می‌گیرد.

همین طرح برای خانواده‌ها نیز با اشتراک ماهانه ۱۹٫۹۵ دلاری عرضه می‌شود و فضای ذخیره‌سازی ۲۰۰ گیگابایتی را ارائه می‌دهد. یک طرح ویژه از این پکیج نیز با عنوان Premier Apple One عرضه خواهد شد که شامل اپل نیوز پلاس و همچنین سرویس تازه معرفی شده فیتنس پلاس و ۲ ترابایت فضای ذخیره‌سازی iCloud می‌شود.

حداقل روی کاغذ و در نخستین نگاه، باندل اپا وان واقعاً ارزشمند است. اپل می‌گوید که با تهیه اشتراک ماهانه این سرویس، افراد می‌توانند ۶ دلار در هزینه تهیه اشتراک سرویس‌های این شرکت صرفه‌جویی کنند. این رقم برای خانواده‌ها نیز ۸ دلار است. علاوه بر این، طرح Premier نیز در مقایسه با تهیه اشتراک همه سرویس‌های اپل، ۲۵ دلار ارزان‌تر از آب در می‌آید.

اپل یک نسخه آزمایشی ۳۰ روزه از این سرویس را برای مشترکان جدید ارائه می‌دهد. کاربران اپل کارت نیز می‌توانند در هر پرداخت خود، ۳ دلار بیشتر پس‌انداز کنند.

طرح Premier پکیج اپل وان به دلیل اینکه سرویس اپل نیوز پلاس (Apple News+) تنها در چند منطقه در دسترس قرار دارد، تنها در مناطق استرالیا، کانادا، انگلیس و ایالات متحده عرضه خواهد شد.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید