گوشی منعطف W21 سامسونگ تأییدیه ۳C دریافت کرد

اخبار ، موبایل و تبلت ۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰

در چند هفته اخیر شایعاتی به گوش رسید مبنی بر اینکه سامسونگ در حال کار بروی گوشی هوشمند منعطفی به نام W21 5G است. حال به نظر می‌رسد این دستگاه چیزی بیشتر از یک شایعه باشد، زیرا یک گوشی منعطف با شماره مدل W2021 توانسته است تأییدیه ۳C را دریافت کند. جدای از خبر موجودیت گوشی منعطف یادشده، تأییدیه ۳C به این نکته اشاره دارد که انتشار این دستگاه ممکن است نزدیک باشد. علاوه بر این، تأییدیه مذکور اطلاعات مفیدی را درباره این محصول آشکار می‌کند.

با استناد به سند تأییدیه مذکور، W21 5G از شارژر مشهور ۲۵ واتی سامسونگ بهره می‌برد که از حالت شارژ ۱۵W نیز پشتیبانی می‌کند. برخی شایعات حاکی از آن است که دستگاه موردبحث از نسل ششم اتصال وای‌ فای پشتیبانی می‌کند که خبر غیرمنتظره‌ای نیست.

هنوز اطلاعات زیادی از گوشی منعطف w21 سامسونگ در دست نیست، اما گفته می‌شود که دستگاه از تراشه اسنپ‌دراگون ۸۶۵ نیرو می‌گیرد و دارای صفحه‌نمایش اینفینیتی او (Infinity-O) است که در آن یک حفره پانچ تعبیه شده است. متأسفانه هنوز از زمان وارد بازار شدن این محصول اطلاعی در دست نیست، اما از آنجایی که گوشی منعطف یادشده تأییدیه ۳C دریافت کرده است، می‌توان انتظار داشت که سامسونگ در آینده نزدیک این محصول را منتشر کند.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید