فروش فوق‌العاده لپ‌تاپ‌های آنر هانتر V700

اوایل ماه سپتامبر، آنر لپ‌تاپ مخصوص بازی خود را معرفی کرد. روز گذشته، هانتر V700 (Hunter) با تعدادی ویژگی ساختاری قابل‌ملاحظه، اولین فروش خود را تجربه کرد. تنها در سه دقیقه تمام موجودی این لپ‌تاپ تمام شد و ۱۰ هزار واحد از آن به فروش رسید.

با استناد به پوستر رسمی شرکت آنر، سری لپ‌تاپ‌های مخصوص بازی هانتر V700 تقریباً بعد از چند لحظه وارد شدن به بازار همگی به‌ فروش رفته‌اند. این لپ‌تاپ‌ها بخشی از زیر‌مجموعه اولین لپ‌تاپ‌های مخصوص بازی هواوی هستند که در آنها از پردازشگرهای نسل دهم اینتل و کارت‌های گرافیک انودیا استفاده شده است.

آنر تأکید ویژه‌ای روی مکانیزم خنک‌سازی لپ‌تاپ‌های موردبحث گذاشته است، زیرا این دستگاه‌ها در مقایسه با لپ‌تاپ‌های معمول دمای بالاتری را در هنگام اجرا تجربه می‌کنند. این شرکت تبلیغات گسترده‌ای روی تعداد زیادی قابلیت نرم‌افزاری ترتیب داده است و به نظر می‌رسد این اتفاق به فروش موفق لپ‌تاپ‌های برند هانتر در چین کمک کرده است.

هانتر V700 با پیکره‌بندی و قیمت‌های متنوعی پا به بازار گذاشته است. با این حال فروش تعداد بالایی از لپ‌تاپ‌های مخصوص بازی در چنین زمان کوتاهی کاملاً چشمگیر و تأثیرگذار است. آنر اعلام کرده است که موج دوم فروش به‌زودی آغاز خواهد شد و زمان آن را ۱۱ مهرماه (October 2) تعیین کرده است. پس آماده انتشاری مجدد و یا حتی اتمام دوباره موجودی این محصول باشید.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید