گلکسی S21 ممکن است از شارژر ۶۵ واتی پشتیبانی کند

اخبار ، موبایل و تبلت ۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰

اکنون که کار سامسونگ با انتشار اکثر اعضای سری گلکسی S20 به پایان رسیده است، این شرکت می‌تواند تمرکز خود را روی گلکسی S21 بگذارد. این بدان معنی نیست که تا به حال اخباری را در رابطه با دستگاه درراه نشنیده‌ایم. برای مثال می‌تواند به فاش شدن بنچمارک‌های گلکسی S21 که به‌تازگی رخ داده است اشاره کرد و همچنین اطلاعاتی که درباره ظرفیت گلکسی S21 الترا به گوش رسید. به‌تازگی اطلاعاتی از نوع شارژری که گلکسی S21 پشتیبانی می‌کند به دسته آمده است که بسیار جالب به نظر می‌رسد.

اطلاعات یادشده از طریق گلکسی‌کلاب (GalaxyClub) منتشر شده است و بسیار هم قابل اطمینان به نظر می‌آید، زیرا در آن اشاره به یک شارژر جدیدی با شماره مدل EP-TA865 شده که توانسته است تأییدیه دریافت کند. از آنجایی که EP-TA845 یک شارژر ۴۵ واتی است، می‌توان نتیجه گرفت که عدد ۶۵ در شماره مدل یادشده اشاره به یک شارژر با ظرفیتی بالاتر دارد که ممکن است سال آینده همراه پرچم‌دارهای درراه سامسونگ وارد بازار شود.

اگرچه خبر فوق بسیار هیجان‌انگیز به نظر می‌رسد در این بین موارد نامشخصی نیز وجود دارد. برای نمونه، سری گلکسی نوت ۲۰ از شارژرهای ۴۵ واتی پشتیبانی نمی‌کند، پس منطقی نیست که سامسونگ به یکباره به سمت چنین ظرفیت بالایی حرکت کرده باشد. با این حال، این موضوع را هم می‌دانیم که شارژرهای فوق سریع در حال تبدیل شدن به یک چیز معمول هستند.

این خبر خوبی است که بالاخره سامسونگ هم تصمیم به حرکت به سمت شارژرهای سریع‌تر گرفته است. شرکت وان‌پلاس به‌تازگی اعلام کرده است که گوشی وان‌پلاس ۸T از یک شارژر ۶۵ واتی پشتیبانی خواهد کرد. دیگر شرکت‌ها هم مانند شیائومی در محصولات خود دارای شارژرهای ۱۰۰ واتی هستند.

حتی  نسخه  هواداران (Fan Edition) گلکسی S20 نیز تنها از شارژ استاندارد ۲۵W پشتیبانی می‌کند و شارژرهای ۴۵W محدود به گلکسی S20 الترا می‌شود.

اگرچه پشتیبانی از شارژرهای بسیار سریع قابلیت جذابی برای دستگاه‌ها به شمار می‌آید، اما با خود نگرانی‌هایی نیز به همراه دارد. یکی از این نگرانی‌ها احتمال همیشگی خراب شده باتری‌هاست. این بدان معنا است که هرچه گوشی سریع‌تر شارژ شود، باتری نیز زودتر خراب خواهد شد. اگر چه استفاده از شارژرهای ۲۵ و یا حتی ۴۵ واتی منطقی به نظر می‌رسد، حرکت به‌سوی ظرفیت‌های بالایی مانند ۶۵ یا ۱۰۰ واتی زیاد عقلانی نیست. استفاده از این شارژرها در صورتی منطقی است که کاربر عجله داشته و لازم باشد در چند دقیقه باتری خود را پر کند.

هر اتفاقی که در نهایت پیش آید، ما شما را در جریان جزئیات بیشتر گلکسی S21 درراه سامسونگ خواهیم گذاشت.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید