اپل از دسته جدید لوازم جانبی مگ‌سیف رونمایی کرد

iOS ، اخبار ، موبایل و تبلت ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۵

به دنبال معرفی آیفون ۱۲ و نسخه پرو آن، اپل از مجموعه جدیدی از کاورها و لوازم جانبی گوشی‌های هوشمند خود رونمایی کرد. مهم‌ترین ویژگی لوازم جانبی یادشده پشتیبانی از مگ‌سیف (MagSafe) برای آیفون ۱۲ است.

به‌وسیله مگ‌سیف، دسته جدید کاورها به‌صورت خودکار به قسمت پشت آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو می‌چسبند که نتیجه آن فرآیند شارژی بسیار آسان است. شارژ دیگر لوازم جانبی نیز به همین شکل است، یعنی شارژی ۱۵ واتی و بسیار راحت.

خریداران باید به این نکته توجه کنند که لوازم جانبی یادشده فعلاً در دسترس نبوده و احتمالاً همزمان با شروع پیش‌خرید آیفون ۲ و نسخه پرو آن در جمعه پیش رو انتشار می‌یابند. از طرف دیگر پیش‌خرید آیفون ۱۲ مینی و نسخه پرو مکس نیز در تاریخ ۱۶ آبان (November 6) امکان‌پذیر خواهد شد.

در این بین یک کاور سیلیکونی به همراه مگ‌سیف برای آیفون ۱۲ و نسخه پرو آن در رنگ‌های مشکی، سبز، صورتی و… در دسترس است. ۴۹ دلار قیمتی است که برای این مجموعه در نظر گرفته شده است.

برای نسخه‌های مینی و پرو مکس هم کاورهایی سیلیکونی مشابه با مورد فوق در نظر گرفته شده است که دارای همان تنوع رنگ و همان قیت ۴۹ دلار است.

یکی از لوازم جانبی جدیدی که امسال برای آیفون ۱۲ معرفی شده یک کیف چرمی مخصوص آیفون است که مگ‌سیف را نیز به همراه دارد. این کیف با قیمت ۵۹ دلار در رنگ‌های آبی، قهوه‌ای و مشکی در دسترس است. این کیف می‌تواند کارت‌های شناسایی و کارت‌های اعتباری شما را در قسمت پشتی آیفون ۱۲ جایی دهد. باید گفت که خرید این وسیله نیز در حال حاضر امکان‌پذیر نیست.

شارژر پایه مگ‌سیف به‌تنهایی ۳۹ دلار قیمت خواهد داشت. در کنار آن اپل از مگ‌سیف دوئو (MagSafe Duo) نیز رونمایی کرده، شارژری که می‌تواند آیفون ۱۲ و اپل واچ را همزمان شارژ کند.

به گفته اپل برای نسخه‌های پرو نیز کاورهای چرمی در نظر گرفته شده است، اما آنها نیز فعلاً آماده نیستند.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید