اسکی بازی | نقد و بررسی تجهیزات مورد نیاز

اخبار ، نقد و بررسی ۴ بهمن ۱۳۹۱ - ۰۱:۵۶

اسکی بازی | نقد و بررسی تجهیزات مورد نیاز

با رواج اسکی آزاد – ” نظر کارشناسی ” را در این مورد بخوانید – و اضافه کردن پرش های هیجان انگیز به این ورزش ، دیگر پرواز بر فراز تپه های برف با دو چوب بلند اسکی ، تنها در انحصار حرفه ای ها نیست . هر چند داشتن آموزش و مربی ، و انجام تمرینات برای شروع هر ورزشی همچون اسکی که می تواند صدمات فیزیکی بسیاری به همراه داشته باشد ، یک ضرورت انکار ناپذیر است .

یک مجموعه مفید

 • Suunto Core Extreme – نسخه اورستی

مجهز به یک ارتفاع سنج ، فشار سنج ،قطب نمای دیجیتال و مانیتور سنجش شدت باد می باشد . چنانچه قصد دارید در پیست اسکی به ماجراجویی بپردازید مجوعه مفیدی برای شما خواهد بود

قیمت : 345 دلار

sun-core-everest2

 • نور لیزری RESCUE

به هنگام شب می توان از فاصله 32 کیلومتری این نور لیزری را مشاهده کرد .

قیمت : 92 دلار

39070462befec414bfe86f43c07d607b_2

 • نگه دارنده تجهیزات LIFT

طنابی ساده بر روی سیمی فنری که می تواند تمام تجهیزات شما را در دسترس نگه دارد .

قیمت : 4 دلار

main_360_trick_bridle

 • ژاکت گرمایی RIP CURL S-BOMB

این ژاکت ضد آب مقاوم ، دارای بوبین های فیبر کربن گرم است که در قسمت پشت جا سازی شده اند تا بدن را هنگام اسکی بازی گرم نگه دارند.

قیمت : 675 دلار

78586_427_COL-JBL-SHL_LG

 • چوب های اسکی K2 BACKLASH

BACKLASH ، که چوب اسکی مورد علاقه بسیاری از اسکی بازان است ، متشکل ز یک قاب نازک 92 میلی متری و پخش اصلی چوبی سبک وزن است اما چیزی که آن را از همتایان خود متمایز می کند فناوری ” ALL – TERRAIN ” آن می باشد . این فناوری یک سوم وزن به قسمتی که مخصوص همین کار در نظر گرفته شده است متمایز می نماید ، و گفته می شود در پیچ ها تا 70 درصد بیشتر به موثر بودن خم شدن ها کمک می کند و امکان توقف آرام تری را برای اسکی بازهایی که وزن بیشتری دارن فراهم می آورد .

قیمت : 525 دلار

34550.Image.1

بهترین محل برای اسکی کجاست ؟

اتریش ، سنت آنتون

” سنت آنتون ” ، که به مهد اسکی کوه های آلپ نیز معروف است دارای بهترین شیب های متوسط دنیاست . این منطقه دارای 90 پیست اسکی و شبکه ای متشکل از 86 بالابر و تله کابین می باشد .

طولانی ترین پیست آن به طول 10 کیلومتر ، از قله زیبای VALLUGA به سمت پایین دره کشیده شده است . ” سنت جاکوب ” که در نزدیکی این منطقه قرار دارد مملو از هتل و رستوران است و با استفاده از بالابر روباز می توان به آسانی به آنجا رسید .

086KX 241_Domaine skiable 804 st-anton-relax

نظر کارشناسی ( Thomas Hlawitschka )

Thomas-9873-2_Foto_Pally-Learmond

آلمان

تاریخ تولد : 21 آگوست سال 1986

شغل : اسکی باز آزاد حرفه ای

 • بهترین مقام ها :

سوم – منتخب مسابقات Linecatcher رد بول ، سال 2010
پنجم – منتخب مسابقات آزاد برلین ، سال 2009
ششم – نیو اسکول پیک نیک ، سال 2008
هشتم – مسابقات آزاد Halfpipe اروپا ، سال 2007

 • به چه دلیل ورزش اسکی آزاد را انتخاب کردی ؟

چون ورزش فوق العاده ای است . به نظر من هر انسانی آرزو دارد که پرواز کند و این ورزش یکی از راه هایی است که می توان از طریق آن به آرزوی پرواز رسید ، یک اسکی باز باید با شرایط آب و هوایی بد و بهمن ها دست و پنجه نرم کند ، هیچوقت کار برایش تکراری نمی شود و همیشه هیجان و ماجرای جدیدی وجود دارد .

 • بدترین جراحتی که داشتی چه بود ؟

بعد از چند آسیب دیدگی جزئی مثل شکستن مچ ، فهمیدم گه باید یک چیز تغییر بدهم . و در طول هفت سال گذشته بسیار خوب در باشگاه تمرین کردم و دیگر هیچ آسیب دیدگی نداشتم.

 • یک چوب اسکی خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد ؟

باید قوس قسمت جلو / عقب خوبی داشته باشد ( چوب های اسکی طوری طراحی شده اند که قسمت جلو و عقب آن به منظور اصطکام کمتر از برف بیرون بمانند ) . چوب اسکی Volkl Chopstick جزو اولین و بهترین چوب های اسکی بودند . برای اسکی روی برف تازه بهترین هستند.

 • هنگام اسکی بیشتر از چه ابزاری استفاده می کنی ؟

بهتر است همیشه آمادگی داشته باشید . من از لباس زیر و لباس کوهستان فوق العاده Rip Curl استفاده می کنم ، و همینطور از عینک پیشرفته Oakley و تجهیزات مخصوص بهمن Ortovox . . . البته محض احتیاط !

 • بهترین توصیه ات برای اسکی باز ها چیست ؟

هنگامی که تصمیم به پرش گرفتن ، سرعت مناسب کمک زیادی به شما خواهد کرد .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید