AdDuplex: به‌روزرسانی می ۲۰۲۰ ویندوز بیشترین سهم بازار را در اختیار دارد

موسسه آمار و ارقام AdDuplex آمار مربوط به ماه اکتبر ۲۰۲۰ میلادی را منتشر کرده است که اطلاعاتی از میزان سهم نسخه‌های مختلف سیستم عامل محبوب ویندوز ۱۰ در بازار را در اختیار ما قرار می‌دهد. بر اساس این آمار و ارقام، آپدیت می ۲۰۲۰ ویندوز ۱۰ محبوب‌ترین نسخه این سیستم عامل محسوب می‌شود.

سهم ویندوز 10 در اکتبر 2020 میلادی

همانطور که از تصویر بالا پیداست، به‌روزرسانی می ۲۰۲۰ ویندوز ۱۰ اینک حدود ۳۷٫۷ درصد از بازار را در اختیار دارد. پس از آن نیز، ویندوز ۱۰ v1909 با ۳۲٫۴ درصد از بازار، در جایگاه دوم قرار گرفته است. سهم به‌روزرسانی می ۲۰۱۹ ویندوز ۱۰ نیز به ۲۲ درصد کاهش پیدا کرده و ۰٫۲ درصد از کاربران نیز از بیلدهای ویندوز ۱۰ اینسایدر استفاده می‌کنند. این در حالی‌ست که مدتی‌ست شرکت مایکروسافت، به‌روزرسانی اکتبر ۲۰۲۰ ویندوز ۱۰ را نیز عرضه کرده که هم اکنون روی ۱٫۷ درصد از دستگاه‌های بازار نصب شده است.

سهم ویندوز 10 در اکتبر 2020 میلادی

شایان ذکر است که داده‌های موسسه AdDuplex مبتنی بر نزدیک به ۱۰۰ هزار رایانه شخصی است که از اپلیکیشن‌های UWP استفاده می‌کنند؛ بنابراین نمی‌توان این داده‌ها را به کل بازار تعمیم داد. با این حال، این جامعه آماری کوچک، تصویری مناسب از بازار را در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد که دانستن آن خالی از لطف نیست.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید