ویژگی «ویدئوهای آموزشی» به گوگل کروم اضافه می‌شود

اپلیکیشن بازی ، اخبار ۲۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۹

مرورگر گوگل کروم به‌راحتی قابل استفاده بوده و رابط کاربری ساده‌ای دارد، اما این مرورگر دارای قابلیت‌های فراوانی است که شاید بسیاری از کاربران از آن آگاه نیستند. به‌همین، دلیل گوگل قصد دارد تا ویدئوهای آموزشی برای استفاده از این مرورگر را منتشر کند که درحال حاضر روی Chrome Dev و کروم زرد آزمایش می‌شود.

این قابلیت اول توسط Chrome Story مطرح شد که قرار است در قسمتی این ویژگی منتشر شود تا کاربران بتوانند با ضربه بر آن، ویدئوی آموزشی هر قسمت را ببینند. این بخش جدید ویدئوهای آموزشی مختلفی را در یک لیست برای کاربر به نمایش خواهد گذاشت. همچنین گزینه اشتراک ویدئو نیز وجود خواهد داشت.

این ویدئوهای استفاده شده درواقع از اپلیکیشن «گوگل گو» گرفته شده‌اند که درحال حاضر نیز دارای ویدئوهای آموزشی مختلفی است. با این حال، این ویدئوها که قرار است برای گوگل کروم عرضه شود شامل «نحوه استفاده از کروم»، «نحوه بارگذاری محتوا»، «چگونگی جستجو با صدا» و «نحوه استفاده از حالت ناشناس» می‌باشد.

البته باید گفت که احتمال می‌رود قبل از عرضه نهایی این ویدئوها به‌روز شوند. همچنین به‌نظر می‌رسد که آموزش‌های ویدئویی فقط به کروم و اندروید محدود شده است.، زیرا درحال حاضر هیچ ویدئویی برای «کروم دسکتاپ» عرضه نشده است و افرادی که کاربر سیستم‌عامل‌های ویندوز، مک و لینوکس هستند خودشان باید فکری برای یادگیری کامل مرورگر کروم کنند.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید