گوگل به‌زودی ابزارک‌های اپلیکیشن‌های خود را برای iOS عرضه می‌کند

اخبار ۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۰

در سیستم‌عامل iOS 14 امکان استفاده ازابزارک‌ها وجود دارد که به کاربران این امکان را می‌دهد سریع‌تر و بهتر به بعضی از برنامه‌ها دسترسی داشته باشند. حالا گوگل بیان کرد که به‌زودی ویجت‌های اپلیکیشن‌های جی‌میل، درایو و گوگل فیت را برای iOS منتشر می‌کند.

ابزارک‌ جدید جی‌میل به کاربران این امکان را می‌دهد که در قسمت اینباکس جستجو کنند، پیام بفرستند و ایمیل‌های خوانده‌نشده را ببینند. ابزارک گوگل درایو به کاربران این اجازه را خواهد داد که به جستجوی هرفایلی که می‌خواهند بپردازند و همزمان نیز گوگل درایو با استفاده از هوش مصنوعی، بهترین و مهم‌ترین فایل‌هایی را که می‌خواهید به صفحه اصلی اضافه کنید را به شما نشان خواهد داد.

ابزارک اپلیکیشن گوگل فیت هم تعداد قدم‌ها و ضربان قلب را به شما نمایش می‌دهد. البته گوگل دو اپلیکیشن محبوب خود، یعنی تقویم و مرورگر کروم را نیز فراموش نکرده است. ابزارک تقویم گوگل تا چند هفته دیگر منتشر می‌شود و قرارهای کاربران را نمایش خواهد داد.

ابزارک گوگل کروم نیز دسترسی سریع به قسمت سرچ را برای کاربر فعال خواهد کرد و قابلیت باز کردن تب جدید، جستجو با صدا و اسکن کد QR را از طریق این ابزارک امکان‌پذیر خواهد کرد.

ابزارک گوگل کروم اوایل سال آینده میلادی عرضه می‌شود اما قبل از آن نسخه بتای این اپلیکیشن به این قابلیت مجهز خواهد شد.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید