گلکسی A02 به باتری ۵۰۰۰ میلی‌آمپر بر ساعتی مجهز خواهد بود

طی یک ماه گذشته گزارش‌ها و شایعات فراوانی پیرامون گوشی سامسونگ گلکسی A02 منتشر شده که دریافت گواهی‌نامه‌های مختلف از جمله آن‌ها است؛ آخرین گواهی‌نامه صادرشده برای این گوشی هوشمند نیز به سازمان CPQD آمریکا اختصاص دارد.

اطلاعات موجود در سازمان CPQD نشان می‌دهد که گوششی گلکسی A02 – با شماره مدل SM-A025M/DS – با یک باتری با کد مدل HQ-505 همراه خواهد بود. ظرفیت کلی این باتری معادل ۵۰۰۰ میلی‌آمپر بر ساعت خواهد بود که ظرفیت امتیازی آن برابر ۴۸۰۰ میلی‌آمپر ساعتی است.

متاسفانه اطلاعات موجود در این پایگاه داده هیچ جزئیات دیگری از این گوشی را فاش نمی‌کند اما شایعات حاکی از آن هستند که گوشی گلکسی A02 از نمایشگر ۵٫۷ اینچی HD+ و دوربین سه گانه برخوردار خواهد بود. دوربین سه‌گانه این گوشی شامل یک لنز ۱۳ مگاپیکسلی به عنوان دوربین اصلی و یک لنز ۲ مگاپیکسلی عمق‌سنج است. دوربین سلفی این گوشی نیز به لنز ۸ مگاپیکسلی مجهز شده است.

در حال حاضر هیچ اطلاعات و جزئیات دیگری در خصوص این گوشی در دست نیست ولی از آنجایی که شرکت سامسونگ، نسل قبلی این سری یعنی گلکسی A01 را در اواسط ماه دسامبر سال گذشته معرفی کرده، پیش‌بینی می‌شود معرفی نسخه بعدی آن نیز طی هفته‌های آینده صورت پذیرد و سرانجام، غول تکنولوژی کرده است از این گوشی هوشمند رونمایی به عمل آورد.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید