مروری بر عناوین هفته ی گذشته(سری جدید)

اخبار ۶ بهمن ۱۳۹۱ - ۰۰:۳۶

مروری بر عناوین هفته ی گذشته(سری جدید)

سال 2011 سالی که برای سونی بسیار بد گذشت

 در ماه می سال 2011 بود که هکر ها حمله ی گسترده ای به سوی PSN سونی داشتند که نزدیک به 77 میلیون حساب کاربری به طور مستقیم هک شد و ضرر بسیاری به شرکت سونی وارد کرد که نزدیک بر 250 هزار پوند ضرر مالی دید .

در پی کنفرانسی که اخیرا شرکت سونی داشته است یکی از مسئولان این شرکت از هکر ها تشکر کرد و اعلام کرد که این کار هکر ها باعث شد تا برای ما درس عبرت شود و به این مسئله پی ببریم که سیستم امنیتی ما بسیار ضعیف است و ما باید سیستم امنیت خود را قوی کنیم و آن را گسترش دهیم.

هکر ها در پی این اقدام توانستند به آدرس ایمیل ، پسورد، آدرس محل ( خانه یا محل کار)،تاریخ تولد افراد درPSN سونی دست پیدا کنند و سیستم امنیتی را دچار اختلال سازند.

 

 

فروش رضایت بخش سری لومیا نوکیا

فروش رضایت بخش سری لومیای نوکیا باعث شد تا سود نسبتا خوبی برای سه ماه آخر 2012 برای نوکیا داشته باشد.

شرکت نوکیا اعلام کرد که در سه ماه نخست سال 2012 مبلغ 369 میلیون دلار به 489 میلیون دلار افزایش داشته و در سه ماه آخر سال 2012 مبلغ 484 میلیون دلار به 576 میلیون دلار افزایش یافته که این نشان از فروش رضایت بخش سری لومیا نوکیا را دارد.

البته جدا از فروش بسیار رضایت بخش سری لومیا ، نوکیا اعلام کرده است که با این فروش نسبتا خوب، این قول را به طرفداران نوکیا خواهد داد که روند بازسازی نوکیا را از سر خواهد گرفت و قصد دارد که دوباره سلطه ی بازار تلفن های همراه را در دست گیرد و رقابت را آغاز سازد. 

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید